Kdy se seriál Legends of Tomorrow vrátí na televizní obrazovky?

Kdy se seriál Legends of Tomorrow vrátí na televizní obrazovky?

13.10.2019 19:59


Zatímco seriály Supergirl, Black Lightning, The Flash a Arrow se rozjíždějí již nyní, seriál Legends of Tomorrow byl bohužel trochu odsunut na druhou kolej a musíme si ještě chvilku počkat, než se posádka Waverideru vrátí. Kdy to tedy konkrétně bude?


Zatímco většina komiksových seriálů na stanici CW začíná již letos na podzim, Legendy si bohužel na pokračování svého dobrodružství musí ještě chvíli počkat. Nyní alespoň víme, jak dlouho to ještě bude. Seriálu se dočkáme hned v první polovině příštího roku, konkrétně 14. ledna 2020. A začátek bude jistě velice zajímavý.

(John Constantine a Mick Rory jsou stále pevnou součástí seriálu)


Seriál totiž začne hned crossoverovou epizodou Crisis on Infinite Earths, takže se máme opravdu na co těšit, letošní crossover bude opravdu masivní, takového se již možná v budoucnu nedočkáme. Už bylo dokonce odhaleno i pár dalších názvů epizod páté řady, ze kterých lze leccos vyvodit, takže pokud se chcete podívat, určitě zamiřte do sekce epizody.

O samotné páté sezóně se toho zatím moc neví. Nejsmutnější jsou samozřejmě odchody hlavních postav. Postupem času se budeme muset rozloučit s Brandonem Routhem a Courtney Ford. Tvůrci se rozhodli, že seriál se musí posunout zase jiným směrem. Dočkáme se tak nových postav a i ty staré čeká jistá proměna, například Sara Lance získá schopnosti.

Máte datum premiéry zapsané v kalendáři?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!