Legendy hlásí návrat na již tisíckrát viděných fotkách

Legendy hlásí návrat na již tisíckrát viděných fotkách

11.8.2020 16:36


I seriál Legends of Tomorrow se vrátí na televizní obrazovky, ale bude to až v roce 2021. Kromě toho tu máme také příjemnou zprávu pro fanoušky Astry, protože postava se bude vyskytovat i v šesté řadě a nadále budeme prozkoumávat dynamiku mezi Astrou a Johnem.


Když seriál v roce 2016 začínal, stanice CW vydala celou hromadu propagačních fotek, které ale bohužel byly recyklovány každý rok. Nových fotografií s hrdiny jsme se prakticky nikdy nedočkali, a tak stanice vždy sáhla po velice úspěšném, leč už trochu otravném albu, kdy nám postavy ukázala v kostýmech z první série z trošku jiných úhlů.

Nyní se píše rok 2020, ale máme tu opět nový plakát se Sarou v kostýmu z první série, který už Lance dobré dvě tři řady pravidelně nenosí. Fotka prošla malým upgradem, když má Lance na sobě roušku. Stejně tak je to i s fotografií Beeba, u kterého nevíme, zda ho tvůrci využili při propagaci kvůli jeho (ne)oblíbenosti, nebo se nám tato modrá potvůrka vrátí do hry v průběhu šesté série.


Šestá série by se měla začít natáčet někdy na podzim, aby se stihla jarní premiéra v roce 2021. Doufejme, že se tedy nedočkáme již žádných odkladů. Jak už bylo zmíněno v úvodníku článku, v šesté sérii se můžeme opět těšit na Astru Logue v podání Olivie Swann. Ta se stala pevnou součástí týmu již na v druhé polovině páté řady.

(Sara a její klasická fotka. Tentokrát s rouškou. Foto: CW)

(Beebo vrací úder. Foto: CW)

Co vy říkáte na stále recyklující fotky stanice CW? A jste pro návrat Astry?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!