Legendy po podzimním finále dorazí nejdříve až v dubnu 2019

Legendy po podzimním finále dorazí nejdříve až v dubnu 2019

18.11.2018 16:59


Dnes pro vás máme poměrně smutnou zprávu. Po podzimním finále, které uvidíme letos v prosinci, nás čeká několikaměsíční pauza. Seriál se totiž na obrazovky vrátí až na jaře 2019, takže čekání bude opravdu dlouhé. Co za přesunem seriálu Legends of Tomorrow stojí?


Zdá se, že každý rok si musí nějaký CW seriál vytáhnout černého Petra. Minulý rok to byla Supergirl, která se po Novém roce pořádně vrátila na televizní obrazovky až v průběhu dubna, tam se totiž čekalo, až svou první řadu završí seriál Black Lightning. Letos to tedy schytá seriál Legends of Tomorrow, protože tentokrát se bude čekat, až se dovysílá druhá řada seriálu Black Lightning.

(Budeme Legendy vídat i příští rok? Foto: CW)


Stanice CW má ve svém portfoliu hodně komiksových seriálů a v poslední době ani žádný nerušila, takže je těžké, aby se všechny stačily v pracovním týdnu vystřídat. Sledovanost a ratingy Legend jdou pomalu dolů, zatímco ostatní komiksové show vykazují poměrně stabilní výsledky, takže volba byla poměrně jasná. Legendy musí na chvilku svůj slot opustit.

Pochopitelně to neznamená, že bychom se příští rok nedočkali páté řady. Finální rozhodnutí ještě nepadlo, ale nutno podotknout, že sledovanost a ratingy opravdu nejsou oslnivé. Budeme přesto doufat v to nejlepší. Zdá se tedy, že seriál odstartuje až někdy v květnu a bude pokračovat třeba až do půlky července, takže letos nás Legendy budou nejspíše provázet i v létě.

Co na tuto nemilou zprávu říkáte?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!