Maisie Richardson-Sellers opět v seriálu: Promyšlený, či zoufalý tah tvůrců?

Maisie Richardson-Sellers opět v seriálu: Promyšlený, či zoufalý tah tvůrců?

12.11.2018 16:26


Ve třetí epizodě čtvrté řady se nekonal návrat staré postavy, ale návrat herečky, která bude nyní ztvárňovat úplně novou postavu. To bylo avizováno již dopředu, ale až nyní jsme si mohli udělat obrázek, zda šlo o chytrý tah, nebo o poměrně vnucenou podzápletku.


Maisie Richardson-Sellers se ve třetí epizodě čtvrté řady vrátila po kratší absenci do seriálu. Naši Amayu Jiwe sice už vídat nebudeme, ale tvůrci se nechtěli rozloučit s herečkou, kterou si za dva roky stačili velice oblíbit, a tak pro ni vymysleli zcela novou roli, která dokonce ani nemá předlohu v komiksech. Jaký to byl tah?

V epizodě Dancing Queen jsme se poznali s měňavcem Charlie, která na sebe dokáže libovolně brát podobu všech lidí, na které pomyslí. Na konci zmiňovaného dílu, když se ji Legendy pokoušely poslat do pekla, na sebe vzala podobu Vixen, aby tým pookřál a svůj čin si rozmyslel. To se nakonec stalo, žádné peklo se nekonalo, a John Constantine uvěznil Charlie v podobě Vixen (zřejmě dočasně) napořád.


V seriálu se tak budeme opět vídat s Maisie Richardson-Sellers. Dle našeho názoru by si tvůrci mohli odpustit neustálé vracení herců, jejichž postavy zemřely. Postava Charlie nemá přesně danou komiksovou předlohu, navíc každý démon byl zatím poslán do pekla, tak nevidíme důvod, proč by měly Legendy dělat výjimku právě u Charlie, která se v tuto chvíli ničím závratným od ostatních neliší.

(Má herečka a její nová postava co nabídnout? Foto: CW)

Příběh Vixen skončil a podle nás by Maisie Richardson-Sellers již neměla v seriálu vystupovat. Z tvůrců je totiž jasně cítit, že Maisie je tam z jakési povinnosti, aby měla v seriálovém průmyslu stále práci. Zase na druhou stranu musíme říci, že je to jedna z mála hereček, která byla ochotná se do seriálu vrátit. Minulý rok seriál opustili Victor Garber, Arthur Darvill, Franz Drameh a Keiynan Lonsdale, kteří o to všichni de facto požádali, protože chtěli, aby se jejich kariéra pohnula zase jiným směrem.

V tuto chvíli shledáváme návrat Maisie Richardson-Sellers jako Charlie poněkud zbytečným. Navíc sama o sobě by byla Charlie mnohem zajímavější, právě kdyby ty podoby mohla měnit i nadále. Ale nyní, když bude uvězněná v jedné podobě, tak polovina toho, co je na ní zajímavé, je pryč a my vlastně bádáme, jakými schopnostmi nás bude Charlie oslňovat. Zatím to vypadá, že tvůrci mají s Charlie velké plány a mohla by se vyskytovat i v příští řadě, pokud ji stanice CW nakonec neodpíská, protože sledovanost není úplně přívětivá.

Jak se na Charlie tváříte vy?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!