Není důvod se bát o budoucnost Legends of Tomorrow, tvůrci nemají v plánu seriál ukončovat

Není důvod se bát o budoucnost Legends of Tomorrow, tvůrci nemají v plánu seriál ukončovat

10.8.2019 18:10


Po malinkých přešlapech to vypadá, že tu s námi seriál bude i nadále. I když sledovanost není zrovna nejlepší a kvalita občas kolísá, seriál má stále své věrné fanoušky. A stanice v show stále věří a vidí její budoucnost optimisticky. Máte radost, že tu s námi seriál ještě nějaký pátek bude?


Začátkem roku kolovaly internetem zvěsti, že příští řada seriálu Legends of Tomorrow bude poslední. Po nepříznivých číslech sledovanosti a recenzích by se nebylo až tak co divit, nicméně tvůrci nyní přicházejí s optimistickou zprávou pro všechny fanoušky. Oznámili totiž, že nemají v plánu ukončovat seriály The Flash, Supergirl a Legends of Tomorrow.

Ve všechny tyto tři seriály tvůrci věří, celý Arrow-vesmír by tak měl být nadále zachován, i když ztratí svou hlavní show (Arrow). Tam byla ale situace zcela jiná, hlavním hercům vypršely kontrakty a možná se už nevědělo kudy kam. Než aby se vymýšlely všemožné blbosti, tak se všichni dohodli, že seriál radši ukončí možná v tom úplně nejlepším.


(Herci mají práci možná na další dva roky. Foto: CW)

Pro fanoušky seriálu Legends of Tomorrow je to rozhodně dobrá zpráva, ale nesmíme zapomínat, že ve finále je jedno, co chtějí a nechtějí tvůrci. Ty si totiž pouze najala stanice CW, která sleduje své vlastní zájmy. Pokud v seriálu už neuvidí potenciál, může ho ukončit bez nějaké větší debaty s jeho tvůrci. Nicméně v tomto případě je nutné podotknout, že ředitel stanice Mark Pedowitz má s chlebodárci komiksových seriálů velice dobré vztahy.

I když jsou pochopitelně všechny tyto zprávy velice pozitivní, musíme se také podívat na aktuální situaci na stanici u jiných pořadů. Seriál The 100 byl taktéž oblíbenou show ředitele CW, který doufal v několik dalších sezón. Ta minulá byla dokonce označená jako konec první knihy. To nám dávalo naději, že tu s námi seriál bude ještě několik let, ale před nedávnem byl náhle zrušen a příští sezóna bude poslední. Snad takovýto osud nepotká také náš seriál.

Uklidnilo vás, že nikdo zatím neplánuje seriál ukončit?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!