S kým se neuvidíme během šesté série?

S kým se neuvidíme během šesté série?

10.6.2020 17:18


I když už jsme v průběhu páté řady ztratili třeba Raye Palmera, nejednalo se o jediný odchod. Již na konci páté řady jsme se (možná nevědomky) rozloučili s dalšími postavami, které se již nebudou objevovat v šesté řadě. Které to budou a proč už se neobjeví?


Už se rozhodně nebudeme potkávat s Charlie. Herečka Maisie Richardson-Sellers působí v seriálu již od druhé řady a nejdříve hrála Amayu Jiwe, poměrně oblíbenou postavu. Když její příběh ale skončil na konci třetí série, tvůrci chtěli herečku zuby nehty nějakým způsobem zakomponovat i do dalších řad.

A tak přišli s Charlie, která byla hlavní postavou ve čtvrté a páté sezóně. Nyní se herečka rozhodla opustit seriál ze svých vlastních důvodů. Chce se v herecké kariéře posunout zase někam dál, a přeci jenom pět řad v seriálu Legends of Tomorrow poměrně stačilo. S Charlie jsme se tak rozloučili na konci páté řady a to docela zrychleně a nuceně, jelikož emocionální rozloučeníjí vyfoukla Zari Tomaz 1.0.


(Tyto dámy v další sezóně již vídat nebudeme. Foto: CW)

A nyní k druhému odchodu, který se týká právě Zari. I když byla Zari v posledních letech jednou z nejzajímavějších postav, která pravidelně procházela nějakým vývojem, již se s ní vídat nebudeme. Fanoušci herečky Taly Ashe ale nemusí zoufat, protože se stále budeme setkávat se Zari 2.0, poměrně odlehčenou verzí první Zari. Ta původní, láska Nata Heywooda, by se již neměla objevovat. Alespoň tak zní prvotní zprávy.

Na začátku páté série tvůrci předem avizovali, že tým Legend se v průběhu sezóny změní a to chtějí dodržet i do následujících let. Dá se říci, že svému slibu celkem dostáli, protože nás prakticky opustily čtyři postavy (kromě dvou výše zmíněných také Ray Palmer a Nora Darhk). O dalších odchodech aktuálně nevíme, pokud se ovšem situace změní, budeme vás informovat.

Jste rádi, že seriál opouští Maisie Richardson-Sellers? A kterou Zari byste si v seriálu nechali radši?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!