Honba za minulostí: druhá řada bude temnější

Honba za minulostí: druhá řada bude temnější

29.9.2015 0:43


V oficiální synopsi TNT jsme opět trochu nakoukli pod pokličku toho, co nás ve druhé řadě čeká: honba za pravou identitou Martina Oduma, snaha očistit své jméno a najít svou pravou rodinu.


Legends se letos v listopadu vrátí opět s deseti epizodami, ale úplně novým osazenstvem. S tím se bude Sean Bean v roli Martina Oduma setkávat napříč Evropou, kam utekl po vraždě, kterou nespáchal, vypátrat svou pravou identitu. Agent FBI jménem Martin Odum to zřejmě není. Ale ani veterán z Iráku John Cameron. Bude to ruský gangster Dimitrij Petrovič? Martin se musí přebrodit přes temná tajemství, která za sebou jeho násilná minulost zanechala. Bude si přát, aby je nikdy neodkryl?

Na jeho cestě mu budou pomáhat agentka CIA Nina Brenner (Kelly Overton), agent FBI Tony Rice (Morris Chestnut), kteří ho zavedou k Ilyaně Crawford (Klára Issová), ženě, která je možná spjata s jeho minulostí a jež má problémovou dceru Kate (Aisling Franciosi). Martin také objeví spojení s bývalým špionem Terrencem Gravesem (Ralph Brown).


Jak se Martin bude snažit dát dohromady záhadu o své zapomenuté rodině, jeho přítomnost a minulost se začnou střetávat. Zjistí, že dnes ho FBI honí za vraždu, kterou nespáchal, a před 14 lety ho pronásledovala také. Ovšem z jiných důvodů. Vyšetřování odhodlaně vedl agent FBI Curtis Ballard (Steve Kazee) spolu s českou policistkou Gabrielou Miškovou (Winter Ave Zoli). Získá Martin odpovědi, které potřebuje, aby mohl očistit své jméno, než ho dožene jeho vlastní minulost?


Jít na Legends | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře