Prima Cool zařazuje do vysílání Legends

Prima Cool zařazuje do vysílání Legends

29.1.2016 19:59


V únoru si budou moci čeští diváci užít Seana Beana jako Martina Oduma na kanálu Prima Cool. Kdy nás čeká premiéra, jaký bude český název seriálu, kdo se objeví v dabingovém obsazení a zda se dočkáme i odvysílání druhé řady, se dozvíte v článku.


O čem to je

Seriál, který mají na svědomí producenti Homelandu Howard Gordon a Alexander Cary, se veze na podobné notě – akce, nedůvěra, špionáž, teroristé. V centru toho všeho najdeme Seana Beana v jeho další seriálové roli, tentokráte agenta FBI Martina Oduma, který tráví většinu svého pracovního života v utajení, což na něj má takový vliv, že mu jeho tajné identity začnou prosvítat do skutečného života. Obzvlášť, když se mu dostane upozornění, že on sám není tím, za koho se má. To rozpoutá smršť událostí, které Martina nenechají vydechnout. Kdo stojí na jeho straně a na koho se může obrátit o pomoc?

Kdy, kde, jak

Prima Cool odvysílá první dvě epizody 12. února ve 20:15 a seriál bude uveden pod názvem Legenda. Diváky čekají každý pátek večer dvě epizody, první série bude tedy odvysílána rychle. Prima vlastní práva i na sérii druhou, která nebude nasazena ihned, ale diváci se na ni mohou těšit také.

Foto: TNT

Koho uslyšíme v českém znění

Dabingové obsazení je následující:

Sean Bean (Martin Odum) – Alexej Pyško

Dvorní dabér Bruce Willise a Garyho Oldmana daboval Seana už ve filmech Lovci pokladů, Tajemný let, Její případ, Equilibrium či v seriálu Hra o trůny.

Ali Larter (Crystal McGuire) – Zuzana Ščerbová

Dvorní dabérka Elizy Dushku (Buffy, Angel, Volání mrtvých, Dům loutek, Ve službách FBI, Duše mrtvých) momentálně dabuje např. Kensi Blye v NCIS: Los Angeles, Angelu Montenegro ve Sběratelech kostí, Lemon Breeland v Doktorce z Dixie, Rosalee v Grimmovi nebo v minulosti Hannah v Dexterovi.

Tina Majorino (Maggie Harris) – Jana Páleníčková

Janu Páleníčkovou budete znát především z jejích filmových rolí (Terapie láskou, nový Total Recall, Addamsonova rodina, Pařba na třetí), z těch seriálových si určitě vzpomenete na Danu Fosterovou z Kroku za krokem, Kelly Bundovou ze Ženatý se závazky, nebo na Chipa z Rychlé roty.

Steve Harris (Nelson Gates) – Daniel Dítě

Daniel Dítě je znám hlavně jako dabingový režisér, ale dabérem je také. Čeští diváci ho mohli slyšet jako Big Jima Rennieho v Pod kupolí, Ruperta Gilese z nového dabingu Buffy, Karla Mayera ze Zoufalých manželek a neposledně Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky. Co se filmových herců týče, je spjatý především s Vinem Dieselem a Richardem Burgim.

Morris Chestnut (Tony Rice) – Jakub Saic

Jakuba Saice jste mohli slyšet jako detektiva Rusta Cohlea v Temném případě, Ichaboda Cranea v Ospalé díře, Sladea Wilsona v Arrowovi, Nicholase Brodyho ve Ve jménu vlasti a z nových filmových rolí zmiňme třeba Caesara Flickermana z Hunger Games.

Amber Valletta (Sonya Odum) – René Slováčková

René můžete slyšet v právě vysílaném Domu z karet jako Janine Skorsky, dále namluvila Zoë v loni vysílaném Firefly, promlouvá k nám jako Laurel Lance v Arrowovi a Ziva Davis v NCIS. Co se filmových novinek týče, mohli jste ji slyšet v G.I. Joe 2: Odveta, Zachraňta pana Bankse, Šílený Max: Zběsilá cesta či Mortdecai: Grandiózní případ.

Budete Legends na Primě sledovat? A co říkáte na dabingové obsazení?


Jít na Legends | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře