Stella Abbott

Stella Abbott

Lucy Hale Sezóny 1 2018 - 2018


Dívka, které byla diagnostikována rakovina. Po osmi letech je však její nemoc vyléčena, a tak může začít žít znovu.

Během jejího dospívání byla Stelle diagnostikována rakovina. Tento faktor zasáhl celou rodinu. Všichni se proto snažili Stelle ulehčit její zbývající roky a zaplnit je láskou a šťastnými vzpomínkami. Proto s ní její sourozenci Aiden a Elizabeth podnikají různé aktivity, jako skoky padákem či chození po večírcích. Zkrátka chtějí, aby Stella prožila dny, jakoby byly její poslední.

Stella si však začíná uvědomovat, že jí něco chybí, a to láska. Proto se rozhodne odjet do romantické Paříže, kde se setká s Wesem, který pochází z Londýna. Ti se do sebe zamilují a brzy poté se vezmou a začnou spolu žít v Americe.

Jednou, když Stella plánuje svou pohřební oslavu, se společně s Wesem dozvídají, že Stella byla vyléčena. Tím se Stelle otvírá nová budoucnost a nové možnosti. Bohužel jí úsměv na tváři dlouho nevydrží, neboť zjišťuje, že jí celá její rodina po celých osm let její nemoci lhala. Každý z nich totiž před Stellou něco skrýval – její rodiče se rozcházejí, sestra Elizabeth se vzdala svých snů, aby se mohla o Stellu starat a bratr Aiden se bojí zodpovědnosti a využívá sestřiné nemoci, aby dostal ženy do postele. K tomu všemu se ještě dozvídá, že její manžel Wes k ní také nebyl zcela upřímný.

Stella se nyní musí naučit, jak žít život, který nikdy neplánovala, a jak oplatit rodině pomoc, kterou jí poskytovali.

Foto: The CW

Stella Abbott je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!