Seriálu Zámek a klíč se dočkáme již v únoru

Seriálu Zámek a klíč se dočkáme již v únoru

4.12.2019 21:00


O připravované adaptaci komiksové série se toho moc nevědělo a již dříve byl jeden pokus o zadaptování po pilotní epizodě ukončen. Netflix však svou verzi dotáhl do konce a dočkáme se ji už 7. 2. 2020. Spolu s datem premiéry byl odhalen také první plakát. Jak se vám líbí a těšíte se na seriál?


Komiksovou sérii Zámek a klíč vydává od roku 2011 v českém jazyce Comics Centrum, které přeložilo již všech šest dílů. Pokud se komiksovou sérií nejste seznámeni, tak pojednává o trojici sourozenců, kteří se po smrti otce přestěhovali do městečka Lovecraft, kde se pokouší začít nový život. Vše jim ale zkomplikují magické klíče, jež uživatelům propůjčují nejrůznější schopnosti.

Už v roce 2011 jsme se jedné adaptace měli dočkat, ale po pilotní epizodě Fox koupi projektu odmítl. Nápadu na realizaci seriálu se však chopil Netflix, který to nyní dotáhl k celé první sérii. V seriálu se nám Jackson Robert Scott představí jako Bóďa Zámek a Connor Jessup a Emilia Jones jako jeho starší sourozenci Tyler a Kinsey. Jako tělocvikářku Ellie Whedonovou uvidíme Sherri Saum a paní Zámkovou si zahraje Darby Stanchfield.


V roli Finty uvidíme herečku jménem Laysla de Oliveira a její mužské verzi propůjčí tvář Felix Mallard. Jako Gabea uvidíme Griffina Glucka, jako Scota Petricea Jonese a vraždícího Sama Lessera si zahraje Thomas Mitchell Barnet. Nakonec tu máme ještě Stevena Williamse, který ztvární učitele Ridgewaye a Kevin Alves s Ashou Bromfield budou v seriálu představovat postavy Javiho a Zadie.

Zámek a klíč nás zavede do domu s magickými klíči. Foto: Netflix


Jít na Locke & Key | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře