Koho byste si vybrali za parťáka aneb Slavíme 53 let s Lost in Space

Koho byste si vybrali za parťáka aneb Slavíme 53 let s Lost in Space

15.9.2018 23:07


V tento den byla odvysílaná první epizoda kultovního rodinného sci-fi Lost in Space, který debutoval přesně před třiapadesáti lety. Nedávno jsme si pro vás připravili anketu, ve které jste si vybírali svého parťáka ze světa Lost in Space. Kdo u vás zabodoval?


15. září je pro fanouškovskou komunitu světa sci-fi poměrně významné datum. Nejenže se slaví první působení Temného rytíře na komiksových stránkách, ale pozornost se upíná také ke kultovnímu rodinnému seriálu Lost in Space, který si prošel různými filmovými inkarnacemi a byl také nově zpracován jako seriál od Netflixu. Svět se s Robinsonovými zná neskutečných 53 let. Přesně v tento den v roce 1965 na stanici CBS odstartovala první sezóna v černobílém provedení. Seriál sklidil řadu ohlasů a byl prodloužen o další dvě série, které byly pro změnu zpracované s barevným filtrem.

Na počest 53letého výročí jsme si pro vás nedávno připravili anketu společně s aktualizací postav seriálu, ve které jste rozhodovali o nejlepším parťákovi, který by vám kryl záda. Této ankety se zúčastnila odvážná hrstka fanoušků, která se nebála, že si to rozhází u hereckých představitelů.

Většina se rozhodla, že by svěřila svůj život věrnému Robotovi ztvárněném Brianem Steelem. Shodou okolností se jedná také o nejoblíbenější postavu seriálu. Za druhou ruku byste chytli pilota Dona Westa, jenž se osvědčil jako skvělý přítel a srandista, který by vás nikdy nenechal pochybovat o přežití v zákeřném vesmíru.

Na výsledky ankety se můžete podívat níže:

Robot
Skóre: 36 bodů
Don West
Skóre: 21 bodů
Debbie
Skóre: 13 bodů
John Robinson
Skóre: 16 bodů
Penny Robinson
Skóre: 10 bodů
Judy Robinson
Skóre: 10 bodů
Maureen Robinson
Skóre: 6 bodů
Will Robinson
Skóre: 4 body
June Harris (Dr. Smithová)
Skóre: 2 body
Angela Goddard
Skóre: 0 bodů

Jste s výsledkem ankety spokojení? Pokud jste stále neohodnotili všechny postavy seriálu, tak nezapomeňte navštívit naši rubriku, která se jim věnuje.

Foto: Netflix


Jít na Lost in Space | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!