Produkce v kanadském Burnaby se rozjíždí, mapovat vesmír bychom mohli napřesrok

Produkce v kanadském Burnaby se rozjíždí, mapovat vesmír bychom mohli napřesrok

12.9.2020 19:09


Prozatím je nám záhadou, zdali se Robinsonovým povede kolonizovat planetu ve hvězdném systému Alfa Centauri, zato s jistotou víme, že se průkopníkům a štábu povedlo proniknout do Burnaby. To sice nehostí onu hvězdnou provincii, ale tu kanadskou.


Věci se konečně dávají pomalu do pohybu a třetí (bohužel i poslední) intergalaktické dobrodružství se může začít ve videotéce červeného streamovacího giganta plně rýsovat. V polovině tohoto zářijového týdne se základna seriálu Ztraceni ve vesmíru vrátila na jihozápad Kanady, avšak od televizními produkcemi opěvovaného Vancouveru se vzdálila, co by kamenem dohodil.

Vancouver je na seriály momentálně vytížen, protože se nedávno zpřístupnil kamerám. Kvůli tomu se štáb nemůže vrátit na místo, kde celému rebootu kultovní série z šedesátek vyhloubil základy. Kritéria pro účast na kolonizační misi utajovaných natáčecích prostorů ve městě Burnaby jsou velmi přísná, dokonce i Robot musí nosit roušku.

Změna lokace zároveň souvisí s velkým cliffhangerem druhé řady. Podobně jako děti, které byly vyslány následovat neznámý signál, budeme objevovat prostředí nové planety a interiéry kosmické lodi, s níž odletěl pravý otec Judy, proslulý astronaut Grant Kelly. Z castingových novinek je prozatím oznámen přírůstek do ansámblu vedlejších postav. Do něj se začlení herec Lex Elle, který ztvární postavu jménem Park.

Naleznou Robinsonovi cíl, nebo se naděje lidstva pohrouží do tmy?

Pakliže nedojde k narušení hygienických a bezpečnostních opatření, podle insiderů by natáčení mohlo plynule přejít do postprodukční fáze už 14. ledna 2021. V případě druhé série poslední klapka padla obdobně v lednovém měsíci a druhá jízda byla prezentována širokému publiku o Vánocích. Nejnovějších deset dílů by Netflix teoreticky mohl mít v šuplíku během počátku hlavního seriálového tahu – na podzim 2021.

Podle Reeda Hastingse, šéfa společnosti, se rok 2021 bude více zaplňovat netflixovským obsahem než letos. V blížícím se množství původního obsahu by poslední let po robinsovsku rozhodně neměl chybět. „Pro nadcházející rok máme připravené pevné schéma, a to bude mnohem nabitější co do počtu děl z naší tvorby než v letošním roce. Stále se snažíme udržet co nejvíce produkce v chodu a pevně věříme, že se situace brzy uklidní, abychom se mohli rozjet naplno,“ uklidňuje předplatitele hlava streamovací služby.

Budete s námi sledovat poslední dobrodružství kolonistů?

Foto: Netflix


Jít na Lost in Space | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!