Jeden z představitelů stanice ABC připouští, že je otevřený návratu seriálu Ztraceni

Jeden z představitelů stanice ABC připouští, že je otevřený návratu seriálu Ztraceni

6.2.2019 13:14


Jeden z nejslavnějších seriálů 21. století se možná nakonec dočká svého rebootu. Stanice ABC je této možnosti nyní otevřena.


Je to už rok, co jsme vás informovali o tom, že ředitelka stanice ABC prozatím odmítá možný návrat seriálu Lost, nicméně ho vyloženě nezavrhuje. Plán pro návrat je proto pořád na stole, ostatně to platí pro téměř všechny větší seriály, které byly ukončeny, nicméně stanice ABC se k možnému oživení seriálu dosud straní.

Před pár dny se však k seriálu Lost vyjádřila Karey Burke, ředitelka programu stanice ABC, která připustila možnost rebootu: „Moc se mi to zamlouvá. Reboot tohoto seriálu je něco, co mě velmi zajímá.“


(Někteří fanoušci by se určitě chtěli vrátit na ostrov. Foto: ABC)

O přímém pokračování na původní seriál, který se dočkal celkem šesti řad, se nemluví, nicméně ve hře je spíše právě onen reboot, což znamená, že by se vytvořil zcela nový seriál s novým obsazením a upravenou, nicméně podobnou zápletkou.

Co na to říkáte? Myslíte si, že by se stanice ABC měla pustit do seriálu, který bude vlastně velmi podobný seriálu Ztraceni?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Lost | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!