Bram Greenfeld

Bram Greenfeld

Keiynan Lonsdale Sezóny 2 2018 - 2020


Simonův přítel, který je s ním v New Yorku.

Bram, celým jménem Abraham Louis Greenfeld, je jedním ze studentů na Creekwoodu. Je klidný, vyrovnaný a trochu stydlivý kluk, který se přátelí s Garrettem a Nickem a na obědech sedí u stolu společně s nimi a Simonem, Leah a Abby. Je ke všem přátelský a jeho spolužáci ho mají rádi, on sám ale prochází krizí identity.

Když se na Creek Secrets objeví příspěvek od tajemného studenta pod jménem Blue o tom, že je ve skutečnosti gay, nikdo vůbec netuší, že touto osobou je právě Bram. Začne si psát s další utajeným gayem, který vystupuje pod přezdívkou Jacques a navzájem si svěřují své pocity, problémy v životě a co mají rádi. Když praskne, že tento Jacques je ve skutečnosti Simon Spier, Bram se ke svému odhalení stále neodhodlá, protože má strach. To se ale změní s příchodem na pouť a jízdou na ruském kole, kde Blue před zraky ostatních odhalí svou totožnost a začne svůj vztah se Simonem.

Během událostí seriálu Love, Victor studuje Bram společně se Simonem na univerzitě v New Yorku. Oba bydlí v bytě s dalšími homosexuálními kamarády Justinem, Ivy a Kim. A když se Victor rozhodne přijet na návštěvu, je to právě Bram, kdo mu ukáže zcela jiný svět, ve kterém nemusí mít strach ze svých vlastních citů a tužeb.

Foto: 20th Century Fox
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!