Jon Hamm v minisérii A Young Doctor´s Notebook

Jon Hamm v minisérii A Young Doctor´s Notebook

16.11.2012 20:43


Ještě než se dočkáme nové řady Mad Men, můžeme se těšit na Jona Hamma v nové minisérii. V té si zahraje po boku Daniela Radcliffea (Harry Potter). V článku se můžete podívat na trailer.


První promo fotky adaptace knihy A Young Doctor’s Notebook obsahují mimo jiné i záběr na hvězdu filmů s chlapcem s jizvou na čele, Daniela Radcliffea, a představitele všemi milovaného Dona Drapera, Jona Hamma, kteří se spolu koupou v jedné vaně. Myslím, že už jenom díky tomu si tato minisérie získala do začátku početný zástup dívek a dam, které si s radostí toho 6. prosince na kanál Sky Arts přepnou.

Britská minisérie bude mít čtyři díly. Zápletka se točí okolo mladého doktora Vladimira Bomgarda, který přijíždí v roce 1917 pracovat do malé ruské vesničky v období Velké říjnové revoluce. Onoho mladého doktora si zahraje právě Radcliffe, zatímco Hamm si střihne jeho starší verzi, která si s ním bude vyměňovat vtipné poznámky. Kromě toho, že bude bojovat se svým starším já, se zapotí i se svými pacienty, kteří (stejně jako celá vesnice) mají problémy s nástupem moderní doby.


Daniel Radcliffe říká, že je čtenářem a obrovským fanouškem Bulgakova (autora předlohy) už několik let a když se naskytla příležitost, při které se mohl stát součástí tohoto projektu, jen stěží dokázal skrýt své nadšení a okamžitě přikývl.

Thumbnail Play icon

Jít na Mad Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře