Margot Robbie je oficiálně novou Barbie

Margot Robbie je oficiálně novou Barbie

8.1.2019 18:56


Snímek o populární panence je v plánu už od roku 2009 a nyní se pod taktovkou společnosti Warner Bros. konečně dostane na plátna. Hlavní roli v něm ztvární samotná Harley Quinn.

Barbie původně plánovalo studio Universal Pictures už ve zmíněném roce 2009 a do hlavní role byly zvažovány herečky Tyra Banks či Lindsay Lohan. Reálnější obrysy však film získal díky Sony Pictures až před třemi lety, kdy roli populární panenky získala Amy Schumer. Herečka oblejších tvarů se však nelíbila fanouškům a na základě jejich protestů nakonec snímek musila opustit. Kvůli tomuto fiasku se Sony vzdal svých práv na tvorbu filmu a jeho výrobu převzalo mocné studio Warner Bros.

Loni v září začali producenti lákat do hlavní role Margot Robbie, jež je nejznámější jako Harley Quinn v ambiciózním projektu WB Suicide Squad a svou roli si ještě několikrát zopakuje. Samotná herečka svou novou roli nyní potvrdila a na filmovém plátně se jí coby sličné panenky dočkáme 8. května 2020. Jejího Kena pak ztvární Michael McHugh, který se objevil v seriálech Neighbours a Puberty Blues.

Je Margot tou pravou herečkou pro roli Barbie? Foto: Paramount Pictures

Těšíte se na snímek o panence Barbie?


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!