Studio Paramount Pictures chystá remake kultovního Face/Off

Studio Paramount Pictures chystá remake kultovního Face/Off

10.9.2019 22:36


Éra remaků pokračuje a nové předělávce neunikne ani jeden z nejkultovnějších thrillerů devadesátých let. Nový háv totiž dostane slavný snímek Face/Off od Johna Woo.


John Woo přišel do Hollywoodu na začátku devadesátých let, poprvé se však výrazněji prosadil až v roce 1997. Jeho osobitý thriller Face/Off, ve kterém si hlavní role zahráli Nicolas Cage a John Travolta, se stal obrovským hitem a dočkal se vřelého přijetí a taktéž hromady parodií (vzpomeňme třeba na Leváka Boba v Simpsonových). Vzhledem k tomu, že v posledních letech v Hollywoodu frčí remaky, uvidíme i tuto devadesátkovou klasiku v novém hávu.

Snímek zastihl oba dva herce v životní formě. Foto: Paramount Pictures

Scénář ke snímku chystá Oren Uziel (The Cloverfield Paradox), který dříve spolupracoval i na scénáři k 22 Jump Street ale také k blížící se herní adaptaci Sonic the Hedgehog. Na Uziela jako by se v poslední době usmálo štěstí, neboť vedle Face/Off dostal na starost i filmovou Supergil. Produkci remaku pak obstarají Neal Moritz, jenž pracoval na filmech ze série The Fast and the Furious, a David Permut, muž, který se podílel i na původním Woově filmu. Režisér ani hlavní herci zatím nebyli oznámeni, na internetu se však už nyní probírají zajímavé dvojice, jež by mohly zkřížit zbraně – například Dwayne Johnson a Keanu Reeves nebo třeba Charlize Theron s Emily Blunt. Koho byste v hlavní roli rádi viděli vy?

Dáte šanci remaku Face/Off?Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!