Tommy Wiseau chystá nový projekt

Tommy Wiseau chystá nový projekt

6.2.2019 12:41


Tvůrce kultovního Roomu Tommy Wiseau, který je považován za jednoho z nejhorších režisérů všech dob, chystá po letech další osobitý snímek.


Tajnůstkářský polský rodák Tommy Wiseau šokoval roku 2003 celý svět filmem The Room, který je dodnes považován za jedno z nejhorších děl všech dob a je oblíbené zejména na nejrůznějších večírcích, kde mohou alkoholem lehce opojení účastníci debatovat nad Wiseauovým poselstvím a genialitou. Předloni pak James Franco představil film The Disaster Artist, který zadaptoval stejnojmennou knihu o vzniku Roomu a za ztvárnění Wiseaua získal Zlatý glóbus. Samotný tvůrce Roomu pak roku 2014 natočil seriál The Neighbors, od té doby však kromě neúspěšné snahy získat roli Jokera v sólovém filmu ničím nevynikl.

Thumbnail Play icon

Nyní však Wiseau chystá další snímek, který má pracovní název Big Shark a hlavní role v něm kromě tvůrce mají i Isaiah LaBorde (Scream Queens) a kolega z Roomu Greg Sestero. Podle některých zdrojů promítli tvůrci trailer k filmu v londýnském Kině prince Charlese a čeká nás šílený horor o obrovském žraloku, který hrozí zničením světa a nyní se vynořil v New Orleans. Wiseau se jednou kladně vyjádřil o sérii Sharknado a podle všeho nyní chystá něco minimálně stejně šíleného.

Těšíte se na nový snímek Tommyho Wiseaua?


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!