Twisters - Tornáda po letech bortí svět

Twisters - Tornáda po letech bortí svět

12.2.2024 16:00


Super Bowl se rozjel v plné parádě a na internet se dostávají první trailery na blockbustery, které nás čekají v letošním roce.


Super Bowl je každoroční finále amerického fotbalu, které filmové společnosti využijí ke zveřejnění nových upoutávek lákající na blížící se filmy. Akci sledují milióny diváků, což je pro tvůrce výborná příležitost. Během víkendu tak byl odhalen první trailer na volné pokračování snímku Twister z roku 1996, kde ničivé tornádo ohrožovalo lidstvo.

Thumbnail Play icon

Pokračování nese název Twisters, což znamená, že nás čeká dvakrát tak více tornád, destrukce, akce a velké množství CGI, jak to mají filmaři v dnešní době rádi. Nový film je zasazený ve stejném univerzu jako snímek z roku 1996, ale přesto nám bude představen samostatný příběh s novými postavami. Hlavní roli hraje Glen Powell, kterého jste mohli vidět v druhém Top Gunu. Dále hrají Daisy Edgar-Jones, Anthony Ramos, Brandon Perea a Kiernan Shipka.

(První plakát představuje destruktivní tornádo, Foto: Warner Bros.)

Původní film Twister byl ve své době neskutečným hitem. V kinech dokázal vydělat půl miliardy dolarů. Uvidíme, jak si povede nové zpracování. Snímek Twisters má stanovenou premiéru na 19. července 2024. O režii se postaral Lee Isaac Chung a scénář sepsal Mark L. Smith.

Zdroj: ColliderChceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře