S01E19: Blood in the Water

S01E19: Blood in the Water

CZ 25.3.2019 5 740 000 41 minut


Když jsou Magnum a Higginsová přepadeni na jachtě, je Higginsová postřelena a společně s Magnumem uvíznou na otevřeném moři. Oba se pokoušejí dostat na pevninu dřív, než vykrvácí a navíc se pachatelé vracejí, aby to s nimi skoncovali.

Základní info:

Režie: Karen Gaviola
Scénář: Gene Hong

Hrají: Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville Wright), Stephen Hill (Theodore Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila Tuileta), Christopher Thornton (Kenny „Shammy“ Shamberg), Paul Yen (Kahi Kina), Tobias Jelinek (Brandon Leeds), Kamakani De Dely (Gary Chung), Samantha Neyland (Clara),…


Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)