S02E16: Farewell to Love

S02E16: Farewell to Love

CZ 17.4.2020 7 135 000 43 minut


Zatímco dělají Magnum a Higginsová na případu v utajení jako pár na romantické okružní jízdě, musejí změnit strategii, když je jedna z ostatních hrdliček na výletě zabita a důkazy v havajském teplu dlouho nevydrží. TCho zaskočí, když narazí na svou bejvalku, která přijela na ostrovy kvůli svým líbánkám.

Základní info:

Režie: Bronwen Hughes
Scénář: Ashley Charbonnet & Alfredo Barrios Jr.

Hrají: Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville Wright), Stephen Hill (Theodore Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Meagan Holder (Teresa), Rodney To (Stan), Caleb Foote (Dylan), Mia Faith (Sandy Maron), Karole Foreman (Gladys), Tanner Gill (Bert), David Starzyk (Eddie), Brian Guest (Gil), Caitlin King (Krista), Donna Feldman (Paula), Grinnell Morris (Larry), Rodney J. Hobbs (Ken), Philip I. Martin (Andy),…

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)