Orville "Rick" Wright

Orville "Rick" Wright

Zachary Knighton Sezóny 3 2018 - 2021


Bývalý mariňák, který byl střelcem na vrtulníku. Na Havaji vlastní plážový klub a má konexe mezi obyvateli. Všichni ho nazývají přezdívkou Rick.

Jelikož Orville nemá rád své skutečné křestní jméno, říkají mu všichni jeho přátelé přezdívkou Rick. Když jeho rodiče zemřeli při autonehodě, stal se jeho a sestřiným náhradním otcem Icepick, který byl blízkým přítelem jejich rodiny. Než se Rick dostal na Havajské ostrovy, působil u amerických mariňáků jako střelec. Při misi v Iráku byl ale společně s Magnumem, TC a Nuzem zadržen nepřátelskými jednotkami a rok a půl držen s nimi v zajetí. Avšak podařilo se jim dostat se na svobodu a nakonec se společně dohodli, že se všichni přestěhují na Havaj, která bude pro ně rájem.

Rick si na ostrově Oahu otevřel plážový klub, který je velmi proslulý a často navštěvovaný. Navíc má Rick na ostrovech spoustu konexí, díky čemuž je častokrát schopen domluvit svému kamarádovi Magnumovi, který pracuje jako soukromý detektiv, schůzky s nejrůznějšími lidmi. A když Magnum potřebuje při řešení jeho případů Rickovu pomoc, neváhá se ozvat a Rick se vydá do akce rovněž společně s TC. Bohužel se mu ještě ale nepodařilo najít tu pravou, ačkoliv už si myslel, že by se jí mohla stát jeho kamarádka Toni, ke které měl velmi blízko a udělal by pro ni cokoliv.

V druhé sérii nechá Rick svůj plážový klub za sebou a rozhodne se ve městě koupit a provozovat tiki bar La Mariana.

Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!