Theodore "TC" Calvin

Theodore "TC" Calvin

Stephen Hill Sezóny 3 2018 - 2021


Bývalý pilot vrtulníku u mariňáků, který na Havaji řídí firmu na lety vrtulníkem nad ostrovy. Je nazýván svými iniciály TC.

Theodore Calvin, kterého všichni jeho přátelé nazývají zkráceně TC, je jedním z nejbližších přátel Thomase Magnuma. S ním se seznámil, když působil u amerických mariňáků coby pilot helikoptéry. Při misi v Iráku byl ale společně s Magnumem, Rickem a Nuzem zadržen nepřátelskými jednotkami a rok a půl držen po jejich boku v zajetí. Avšak podařilo se jim dostat se na svobodu. Když se TC vrátil z mise domů, zjistil, že jeho přítelkyně Teresa se už v životě posunula dál, jelikož se domnívala, že je TC mrtvý. Proto se TC rozhodl také začít znovu a vydal se se svými přáteli z války na Havaj, která se stala jejich novým domovem.

TC na ostrovech provozuje firmu Island Hoppers, což je firma, která vozí turisty po ostrovech v helikoptéře. Když zrovna nepilotuje vrtulník s turisty, pomáhá TC svému příteli Magnumovi a jeho parťačce Higginsové s řešením jejich případů. TC se jim totiž častokrát hodí coby oči z výšky, když se snaží například někoho pronásledovat, TC dotyčného z vrtulníku najde cobydup. Na asistování vyšetřovatelskému duu však není sám, protože mu sekunduje ještě kamarád Rick. TC neměl lehké dětství, protože ho jako malého jeho matka opustila a on zůstal pouze se svým otcem, který je pro něj hrdinou. Ten se ale zapletl do loupeže a šel sedět, kvůli čemuž TC vyrůstal u prarodičů. I díky tomu rád figuruje coby takový „náhradní otec“ pro ohrožené děti na ostrovech a také trénuje děti hrát fotbal.

Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!