Thomas Magnum

Thomas Magnum

Jay Hernandez Sezóny 3 2018 - 2021


Bývalý člen jednotky Navy SEAL, který se nyní živí na Havaji jako soukromý vyšetřovatel.

Thomas Magnum v dětství přišel o otce, který byl sestřelen při své vojenské misi, a proto ho vychovávala jen matka. Thomas později narukoval k jednotce Navy SEAL a byl vyslán na misi do Afghánistánu. Zde byl více než 18 měsíců držen Tálibánem v zajetí společně s TC, Rickem a Sebastianem Nuzem. Podařilo se jim přežít jen díky tomu, že se měli navzájem a pomáhali si. Thomas dokonce svým životem vděčí přímo Nuzovi, který mu ošetřil smrtelnou ránu. Díky tomu se všichni čtyři velmi sblížili a když se dostali na svobodu, nikdo z nich se nedokázal vrátit ke svému dřívějšímu životu a rozhodli se společně odjet do ráje na Havaj.

Havaj není jen místem, kde jsou všichni čtyři spolu, ale je to i místo, kde mají všichni nějaké poslání. Thomas si získal přízeň spisovatele Robina Masterse, který vytvořil knižní sérii inspirovanou jím a jeho přáteli a umožnil Thomasovi bydlet v jeho havajském sídle, kde zastává roli bezpečnostního konzultanta. Robinovo sídlo je navíc velmi luxusní a stejně tak i jeho auta, která si Thomas vypůjčuje. Jeho oblíbeným je především červené Ferrari.

Thomas se kromě toho věnuje i práci coby soukromý vyšetřovatel. Rád totiž pomáhá ostatním lidem, když se nemají na koho jiného obrátit pro pomoc. Při svých případech využívá pomoci Juliet Higginsové (správkyně Robinova majetku a bývalá agentka MI6) a svých přátel TC a Ricka. Velkou ránou pro něj je, když je Sebastian Nuzo na ostrově zavražděn a on musí vypátrat, kdo za smrt jeho přítele nese zodpovědnost.

Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!