Boba Fett a jedi v traileru na Mandaloriana? Pozorní fanoušci to odhalili

Boba Fett a jedi v traileru na Mandaloriana? Pozorní fanoušci to odhalili

17.9.2020 17:35


Konečně jsme se dočkali vůbec první ukázky ke druhé řadě seriálu The Mandalorian. Ta sice byla velice střídmá a prakticky nepotvrdila ani jednu zvěst z posledních měsíců, nicméně pozorní fanoušci vzali trailer pod drobnohled a něco přeci jenom odhalili. Co to nakonec bylo?


Pokud jste neviděli ukázku ke druhé řadě seriálu The Mandalorian, tady máte možnost to rychle napravit.

Hned v jednom z prvních záběrů byla odhalena herečka Sasha Banks. Již delší dobu se mluví o tom, že si v seriálu zahraje, nicméně studio Disney tuto zprávu nikdy nepotvrdilo. Teď aspoň víme, že tato zvěst byla pravdivá, i když zřejmě byla nepřesná v tom, koho herečka ztvární. Ta totiž byla spojována s postavou Sabine Wren, jednou z hlavních postav animovaného seriálu Star Wars: Rebels.


Samozřejmě ji může stále hrát, ale nyní to již není moc pravděpodobné. Podle určitých zvěstí se sice máme na Sabine těšit, ale uslyšíme ji pouze přes komlink. Žádná herečka ještě do role nebyla obsazena. Koho tedy bude hrát Sasha Banks? Nejspíše nějakého jedie, což už bylo citováno taktéž několika zdroji.

(Sasha Banks má zřejmě typický plášť jediů, který jsme mohli vidět hned v několika filmech a seriálech. Foto: Disney)

Zatím zřejmě nemá smysl hledat nějaké spojení s řádem jediů během prequelových dílů. Je dost pravděpodobné, že Sasha Banks bude hrát zcela novou a dosud neviděnou postavu, která je citlivá na Sílu a nějakým způsobem pronikla do učení jediů. Snad se ve druhé řadě dozvíme více. Přímé napojení na Luka Skywalkera či Ahsoku Tano není vyloučeno, nicméně o těchto dvou postavách, o kterých se již delší dobu spekuluje v souvislosti s naším seriálem, jsme se z traileru nedozvěděli nic.

Co dalšího zajímavého bylo v traileru vidět? V jednom záběru byl k dispozici kratičký střih, kdy jsme mohli zahlédnout jetpack nápadně podobný tomu, který zná snad každý Star Wars fanoušek. To v nás evokuje pocit, že se skutečně dočkáme Boby Fetta, který se podle posledních (neoficiálních) zpráv má v seriálu objevit s tváří Temuery Morrisona. Nyní uvidíme záběr na pouštní planetě (nejspíše na Tatooinu), kde dost možná náš Mandalorian bojuje s Bobou. Přesvědčte se o tom na níže přiloženém obrázku z traileru.

Je ale klidně možné, že se bude jednat o zcela jinou postavu. Již dříve jsme vám přinesli informaci, že si ve druhé řadě zahraje i Timothy Olyphant. Spekuluje se, že si zahraje Cobba Vantha, postavu z románu Aftermatch. Cobb v knížce najde mandalorianskou zbroj, kterou začne využívat, a stane se místním tatooinským šerifem. V podstatě se jedná o falešného Bobu Fetta.

Je teď Bobova účast skoro stoprocentní, nebo se jedná o jinou postavu? A jakého jedie bude hrát Sasha Banks?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!