Grogu a George Lucas: Otec Star Wars vyjádřil své přání okolo nejzáhadnější a nejpopulárnější postavy série

Grogu a George Lucas: Otec Star Wars vyjádřil své přání okolo nejzáhadnější a nejpopulárnější postavy série

21.2.2022 16:17


George Lucas se již příliš nevyjadřuje k aktuálním Star Wars a nemíchá se do rozhodnutí aktuálních tvůrců. Sem tam ale utrousí nějakou myšlenku, přání či snad výtku. A v nedávné minulosti Davu FIlonimu prozradil, jak by měl naložit s postavou Grogu. Souhlasíte s Georgem?


Grogu je aktuálně jednou z nejpopulárnějších postav v celých Star Wars. Asi nikdo nečekal okolo nové postavy tak velké bum, jaké nastalo po první řadě. Grogu nás pronásleduje jako hračka všude, kam se podíváme. I tvůrce Dave Filoni prozradil, že nyní všichni zúčastnění na natáčení k postavě přistupují malinko jinak. S větším respektem a pokorou. Kouzlu postavy podlehl i George Lucas, který několikrát navštívil natáčení během první a druhé řady Mandaloriana.

Dave Filoni je jako Lucasův učeň. Jeho názor má stále svou váhu. A Lucas vyjádřil své obavy (nebo spíše přání) ohledně Dítěte. Filonimu řekl, že je důležité, aby postava dostala patřičný a pořádný jediský trénink. Pokud Lucas nevěděl o zakončení druhé řady, zřejmě musel být spokojen. Luke Skywalker si převzal od Dina Djarina svého budoucího studenta a podrobil ho výcviku.


(George Lucas vyjádřil své obavy ohledně Grogua. Bez velkého výcviku to prý nepůjde. Foto: Disney+)

Samozřejmě všichni víme, že v seriálu The Book of Boba Fett se vrátilo vše do starých kolejí a Grogu je zpět u Manda. Nyní nad jeho výcvikem visí otazník. Abychom ale nedělali rychlé závěry, nikdo z nás nezná budoucnost postavy. To, že nyní je s Mandalorianem, neznamená, že tomu bude tak navždy. Grogu ještě není ani teenager a na výcvik si čas ještě může udělat.

Ať už ho bude trénovat Luke, Rey či zcela někdo jiný, jeho budoucnost není vytesaná do kamene. Dave Filoni by bezesporu nešel proti přání a radě George Lucase. Pakliže by si George přál pro Grogu více jediskému tréninku, určitě mu to tvůrci rádi dopřejí. Postavu v Lucasfilmu nikdo nebere na lehkou váhu, protože vědí, že Grogu tu s námi může být stovky let. A my jsme teprve na počátku jeho cesty.

Jakou budoucnost byste si pro Dítě přáli?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!