Kdy se konečně dočkáme třetí řady a co nového prozradil Pedro Pascal?

Kdy se konečně dočkáme třetí řady a co nového prozradil Pedro Pascal?

17.2.2022 17:00


Příběh Mandaloriana zatím pokračuje v jiných seriálech a není vyloučeno, že tomu bude i třeba v plánované Ahsoce. Na třetí řadu nás pořádně navnadil seriál The Book of Boba Fett, zřejmě si ale ještě deset měsíců počkáme. Stanice Disney+ nás ale bude zásobit jinými seriály z předaleké galaxie.


Podle posledních informací se zdá, že třetí řada Mandaloriana se stále natáčí. Jakmile bude hotovo, tvůrci v čele s Davem Filonim se pustí do natáčení Ahsoky. Ostatně tam se nyní dokončuje casting, který přidal pár zajímavých jmen. Okolo natáčení Mandaloriana vždy panovaly drobné zmatky, za což zřejmě může i seriál The Book of Boba Fett.

Většina pracovníků a taktéž herců vůbec netuší, zda natáčí epizodu pro jeden či druhý seriál. To ostatně vysvětluje i naše zmatení, kdy jsme na podzim minulého roku informovali o začátku natáčení třetí řady a to hned několikrát. Zdá se, že nyní vše plyne podle plánu, ale hotovo ještě není. Podle posledních zvěstí to nicméně vypadá, že se třetí řady dočkáme až v závěrečné fázi roku 2022, možná to opět vyjde na Vánoce jako u zmíněného Boby Fetta. To by ostatně znamenalo, že mezi druhou a třetí řadou by byla dvouletá pauza.


(Třetí řada až na konci roku 2022, nicméně v mezičase nás čeká spoustu jiných Star Wars seriálů. Foto: Disney+)

Není to ale tak úplná vina tvůrců. Všichni asi máme v živé paměti kauzu, kdy studio Lucasfilm uzavřelo dohodu s HBO a uvolnilo Pedra Pascala na natáčení seriálu The Last of Us. Pascal je zkrátka vytížen a lítá z jednoho projektu do druhého. A to ještě v mezičase musí stihnout všechny ty malé hostovačky v jiných Star Wars seriálech, kdy naopak hlavní hrdinové sedí na střídačce třeba i celé dva díly.

Se třetí řadou tedy počítejte až na konci roku 2022. Nesmíme ale zoufat, letos se stoprocentně dočkáme seriálu Obi-Wan Kenobi, druhé řady Star Wars: The Bad Batch a taktéž připravovaného Andora. Pascal pro Neelix Magazine prozradil, že nás čeká návrat několika známých tváří. Nicméně tvůrci si dali záležet i na nových postavách, kterých bude oproti druhé řadě o něco více.

Zatímco první řada se primárně soustředila pouze na nové postavy, ta druhá se vytasila se známými tvářemi z animovaných seriálů a celovečerních filmů. Třetí řada zřejmě půjde střídmější cestou a vybírá si zlatý střet. Několikrát ale bylo již vyřčeno, že se tvůrci pokouší vrátit ke kořenům první řady. Pascal samozřejmě nezapomněl zmínit, že nás čeká skvělý příběh prošpikovaný spoustou akčních scén.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!