Na palubu se přidává herec z Návratu do budoucnosti a taktéž postava z druhé řady

Na palubu se přidává herec z Návratu do budoucnosti a taktéž postava z druhé řady

21.3.2022 17:19


Favreau a Filoni si vybrali dalšího postaršího herce, který se do seriálu bude skvěle hodit. Zároveň tu máme jeden obrázek z natáčení, který potvrzuje návrat jedné postavy z druhé řady. Jak je na obrázku vidět, ne všechny scény se točí v interiérech, takže insideři mají nyní plné ruce práce.


Server The Hollywood Reporter přišel se šťastnou zprávou, že herec Christopher Lloyd známý především z Návratu do budoucnosti a Star Trek III: Pátrání po Spockovi se objeví i v našem Mandalorianovi. V tuto chvíli nevíme, koho bude herec hrát. Nicméně Lloyd by měl být podle dostupných zpráv hostující hvězdou a své scény aktuálně natáčí v jižní Kalifornii.

(Za tuhle posilu je stoprocentně jmenovitě podepsaný Dave Filoni a Jon Favreau. Foto: Disney+)


Je tak klidně možné, že půjde o jednorázové cameo. Stále se ale může stát, že Lloyda budeme vídat častěji i v dalších epizodách či sezónách. Server The Bespin Bulletin zase přišel s jinou, neméně zajímavou zprávou. Herec Simon Kassianides byl spatřen na natáčení třetí série ve svém mandalorianském obleku. Ve třetí řadě se tak bezesporu vrátí i Axe Woves, kterého jsme se poprvé dočkali v průběhu druhé sezóny.

Pakliže se objeví Woves, je téměř jisté, že můžeme počítat i s Bo-Katan Kryze či s Koskou Reeves. Ostatně Bo-Katan má s Djarinem nevyřízené účty. Působilo by poněkud zvláštně, kdyby se toto trio nakonec v nové sezóně neobjevilo. Na druhou stranu byl to právě Axe Woves, který záhadně chyběl ve finále druhé řady.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!