Pedro Pascal mluví o znovushledáním Dina a Grogua, Esposito zase o případném útěku z vězení

Pedro Pascal mluví o znovushledáním Dina a Grogua, Esposito zase o případném útěku z vězení

21.6.2022 16:46


Sice teď nemáme o Star Wars seriály nouzi, nicméně pro mnohé je Mandalorian tím nejdůležitějším seriálem, a tak fanoušci pečlivě vyhlíží únor 2023. Herci nás nyní lákají, na co se můžeme těšit. Sice toho nemohli moc prozradit, přesto jsme se dozvěděli něco nového.


Třetí řada seriálu The Mandalorian dorazí až v únoru 2023, přesto tu máme pár informací, které rozhodně stojí za sdílení. Bo-Katan Kryze se stoprocentně vrátí, jelikož má s Dinem Djarinem nevyřízené účty. Ostatně obě postavy byly vidět už v traileru, který byl promítaný během akce Star Wars Celebration, ale ten ještě nebyl vypuštěn online pro širokou veřejnost.

Pokud lze jmenovat nějaký společný jmenovatel třetí řady, tak všichni se shodli na tom, že bude obecně větší a temnější. Nicméně to jsou takové klasické marketingové řeči, které jsou spojené snad s každým sequelem, že je nelze brát úplně až tak vážně. Každá řada Mandaloriana posouvá možnosti natáčení zase o kus dál, takže v tomto ohledu lze očekávat, že i třetí řada bude velkolepější. V obecném měřítku se ale opravdu jedná o klasické výroky herců, kteří nemohou o pokračování nic prozradit, a tak používají pro pokračování různé superlativy.


Herec Giancarlo Esposito nepřímo potvrdil, že jeho postava Gideona je nejspíše za mříži. Dokonce i naznačoval, že bychom se mohli dočkat jeho útěku z republikového vězení. Ostatně všichni víme, že Gideon je úžasný stratég. Třetí řada nám má odhalit, zda je hodnou či zlou postavou. I když pracuje pro padlé Impérium, nutně totiž neznamená, že patří automaticky k těm zlým. Svým způsobem se může jednat o člověka, který chce nastolit v galaxii řád, což se úplně nedaří mladé a hlavně slabé Nové Republice.

(Třetí řada bude opravdu velká. Více akce, více temnoty, více všeho. Foto: Disney+)

No a v neposlední řadě taktéž nemůžeme nezmínit opětovné shledání Grogu a Din Djarina. Postavy se sice na kratičký okamžik odloučili na konci druhé řady, nicméně na začátku třetí jsou ovšem již znovu pospolu. Znovushledání postav bylo konzultováno s Pedrem Pascalem, který uvítal tuto dějovou linku v jiném seriálu:

Bylo to děsivé je takhle oddělit, že? Jon Favreau a Dave Filoni mi zavolali a řekli mi, že udělají most mezi druhou a třetí řadou v seriálu The Book of Boba Fett, do kterého byl zakomponován i Mandalorian a Grogu. Myslím, že to byl skvělý nápad. Nečekal jsem ale, že Bryce Dallas Howard natočí tu jinak osamělou epizodu tak skvěle. A znovushledání bylo kouzelné a zcela přirozené.

Když už byla zmíněna i herečka a hlavně i režisérka Bryce Dallas Howard, tak ta se v posledních měsících dočkává naprosto vřelého přijetí fanoušků. Její precizní práce a režie v první a ve druhé řadě Mandaloriana fanoušky potěšila, mistrovské dílo ale Howard předvedla právě i v seriálu The Book of Boba Fett. Fanoušci už volají po tom, aby Bryce Dallas Howard natočila rovnou celovečerní Star Wars film. A my bychom asi nebyli proti. Zasloužila by si to.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!