Pedro Pascal si původně myslel, že v seriálu The Mandalorian bude hrát Bobu Fetta

Pedro Pascal si původně myslel, že v seriálu The Mandalorian bude hrát Bobu Fetta

19.9.2019 17:14


Někdy zkrátka někdo přijme roli a pořádně ani neví, koho bude hrát. Když šel na první setkání Pedro Pascal, vůbec nevěděl, koho by mohl v novém Star Wars seriálu hrát. Navíc náznaky byly zpočátku takové, že si zahraje Bobu Fetta. Skutečnost byla nakonec trochu jiná.


Pedro Pascal se nám v listopadu představí jako hlavní postava seriálu The Mandalorian, ale ještě v samotném začátku projektu si myslel, že bude hrát slavného námezdního lovce Bobu Fetta, kterého máme nejvíc spojeného mandalorianskou zbrojí. Hlavní tvůrce show Jon Favreau si pozval Pascala k sobě do kanceláře, aby mu pověděl o svém chystaném Star Wars projektu.

Řekl mu nástin hlavního příběhu, ukázal prvních pár concept artů. Pascal si nepochybně na nákresech všiml postavy vypadající jako Boba Fett. Jelikož zná moc dobře předchozí díly, řekl si, že je docela podobný Temuerovi Morrisonovi, který ztvárnil Janga Fetta v Epizodách II a III. Následně se tedy Pascal zeptal, koho by v tomto novém seriálu hrál. A Favreau ukázal na postavu s mandalorianským brněním.


(Pedro Pascal Bobu rozhodně nehraje. Foto: Disney)

Pedro byl samozřejmě u vytržení, že si zahraje tak slavnou postavu, kterou se konečně pokusí někdo blíže prozkoumat. Když se ovšem Favreaua nadšeně dotázal, zda bude hrát Bobu, Jon mu řekl, že ne. Jeho úlohou bude hrát Mandaloriana, zcela novou postavu. Pascal přesto necítil zklamání, naopak bude moci dokázat, že je ještě lepší než Boba Fett.

I když Pascal tohoto námezdního lovce hrát nebude, stále to neznamená, že se Boba v seriálu neobjeví. Již dříve se o tom spekulovalo. V posledních dnech se taktéž spekuluje, že by se v seriálu mohli objevit velkoadmirál Thrawn či Mara Jade. Dave Filoni zase naznačoval, že se klidně může objevit nějaká animovaná postava z jeho seriálu či z knih Legends.

Uvítali byste Bobu Fetta i v seriálu o Mandalorianovi?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře