Pedro Pascal údajně nedotočil druhou řadu, stěžoval si u Lucasfilmu a rozešel se s ním ve zlém

Pedro Pascal údajně nedotočil druhou řadu, stěžoval si u Lucasfilmu a rozešel se s ním ve zlém

30.9.2020 17:36


A máme tu další spekulace ohledně seriálu The Mandalorian. Tentokrát nebudeme polemizovat o tom, jaká postava se v seriálu objeví. Ale spíše o tom, který herec z natáčení odešel a pořádně bouchl dveřmi. Hlavní hvězda celého seriálu měla údajně s druhou řadou nemalý problém.


Herec Giancarlo Esposito mluví o seriálu The Mandalorian tak často, až nám to někdy může být podezřelé, proč nám informace o seriálu nedává hlavní hvězda Pedro Pascal. Zde to zřejmě bude trochu komplikované. Existují totiž zvěsti, že Pascal ani nedotočil druhou řadou, protože pro něj bylo neúnosné být neustále v helmě a kostýmu.

Dokonce prý požádal tvůrce, aby se jeho postava mohla objevovat v seriálu bez helmy. Když mu Favreau a Filoni z logických důvodů nevyhověli, protože takto zkrátka postava Mandaloriana napsaná není, Pascal šel údajně rovnou za vedením Lucasfilmu a chtěl vše změnit. Dočkal se ovšem krutého nárazu, a tak se proslýchá, že ani nedokončil natáčení druhé řady.


Před druhou sezónou si totiž herec dal jasné předsevzetí, že chce natočit veškeré své scény v kostýmu, protože špatně snášel kritiku na svou osobu, že během první řady někdy ani nebyl v kostýmu on, ale jeho dublér. Pascal si tak sám na sebe ušil bič, bohužel během pár dílů zjistil, že nošení těžké helmy a zbroje není tak úplná legrace. A snažil se to změnit.

Tvůrci samozřejmě nemohli ze dne na den přepsat scénář, navíc by sundání helmy na delší dobu k Mandalorianovi nepasovalo. Pedro Pascal tak údajně opustil natáčení druhé sezóny, která byla dotočená bez něj pouze s jeho kaskadéry a náhradníky. Pascal a Lucasfilm se údajně rozešli velice ve zlém a není vyloučené, že je dokonce ohrožená celá třetí řada. Doufejme, že toto jsou jenom fámy, které se nakonec nepotvrdí.

(Jediná scéna z první řady, kdy Pedro Pascal neměl helmu. Foto: Disney+)

Na každém šprochu pravdy trochu. Tak zní lidové pořekadlo. Herečka Gina Carano prohlásila, že jí v jejích scénách velice pomohlo, když neměl Mandalorian helmu. Viděla tak Pascalovi do očí, což jí pomohlo v jejím hereckém výkonu. Zároveň tak mohla číst Pascalovy emoce. Tvůrci takto natáčeli scény, ve kterých kamera mířila pouze na Ginu a na Pedra vůbec.

Jak můžete vidět, něco na celé zprávě pravdivé zřejmě bude. Na druhou stranu Pedro Pascal rozhodně věděl, do čeho jde. Doufejme tedy, že pokud už nebude hrát Mandaloriana na place, alespoň si odskočí do studia, aby postavu nadaboval. Týpka v helmě může hrát prakticky kterýkoliv béčkový herec. Pascal může postavu jen nadabovat. A upřímně – nikdo z nás nepozná rozdíl.

V čem ovšem může být háček? V honoráři. Pascal jako hlavní hvězda seriálu by za dabování dostal daleko méně, což se herci nebude líbit, když jeho jméno bude stále na všech plakátech figurovat jako hlavní hvězda. A všichni víme, že tvůrci utahují kohoutky, co se jen dá. A v případě Mandaloriana je to notoricky známé. Vždy, když někomu nabídli roli, tak rovnou říkali, že nemají moc peněz, které totiž padnou z převážné většiny na digitální triky.

Nezbývá nám než doufat, že se studio Disney s Pedrem Pascalem nějak dohodnou. Rozhodně by byla velká škoda, kdyby seriál zničehonic musel skončit kvůli takovéto aféře. Nebo alespoň doufejme, že toto je jeden z dalších nepovedených vtipů z řad fakenews, které jsou v dnešním světě tak oblíbené. Pedro Pascal je bezesporu velkou součástí seriálu, která musí být zachována. Přeobsazení snad nehrozí.

A jak to vidíte vy, jedná se jen o další novinářskou kachnu, nebo je to skutečně pravda a můžeme se bát o našeho Mandaloriana?

Zdroj: CosmicBook


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!