Potvrzeno: Rosario Dawson jako Ahsoka Tano se nyní již s jistotou ve druhé řadě objeví

Potvrzeno: Rosario Dawson jako Ahsoka Tano se nyní již s jistotou ve druhé řadě objeví

8.10.2020 17:33


Konečně tu máme nějaké oficiální informace. Kdo bedlivě sleduje náš web, jistě ví, že se již několik měsíců mluví o tom, že se ve druhé řadě objeví Ahsoka Tano s tváří Rosario Dawson. Nyní to máme již oficiálně potvrzené. K tomu tu máme ještě jedno další nečekané potvrzení.


Rosario Dawson je Ahsoka Tano. Potvrdil to oficiální německý účet pro Disney+ na svém Instagramu. Kromě toho jsme se dozvěděli, že se ve druhé řadě objeví i herec Timothy Olyphant. Ani to pro nás není úplná novinka, protože o jeho účasti víme také již několik měsíců. Nyní se nám aspoň tyto zvěsti hezky oficiálně potvrzují.

Stále ovšem nevíme, koho bude Olyphant hrát. Nejspíše ale nakonec půjde o šerifa z Tatooinu, který získá mandalorianskou zbroj, jak se ostatně spekulovalo již dříve. Scény z traileru, kdy Mandalorian bojuje s někým nápadně podobným Bobovi Fettovi, tak mohou odkazovat právě na souboj Pascala a Olyphanta. Potvrzení Rosario Dawson jako Ahsoky jsme mohli tušit již před pár dny, kdy nám to prozradily obaly hraček. Na obalu jejího světelného meče je totiž vidět Ahsoka již s tváří Rosario Dawson. Asi by moc nedávalo smysl, aby studio dávalo na obal herečku, kdyby ta nakonec postavu nehrála.


(Rosario Dawson na obalu světelného meče. Foto: Disney)

A teď se na chvilku od těch oficiálních oznámení přesuneme opět ke zvěstem. V minulých dnech jsme psali o tom, že herec Pedro Pascal odešel během natáčení druhé řady a jeho scény za něj dohrál dublér. Nové zprávy hlásí, že od třetí řady by měl Pascal Mandaloriana pouze dabovat, scény natočí úplně neznámý (a zřejmě o dost levnější) herec.

A pokud vás zajímají ještě větší zvěsti, tak tady je máte, ale ty už musíte brát s velikou rezervou. Druhá řada údajně už není tak osobní jako ta první. Druhá polovina série se soustředí na celou řadu nových postav a Mandalorian je údajně zastíněn. Prostor zřejmě dostane právě zmíněná Ahsoka a zatím neznámá postava, kterou bude hrát Sasha Banks. Dále se spekuluje o tom, že by si více prostoru (a to i v další řadě) mohla pro sebe ukrást Gina Carano jako Cara Dune.

Údajně Pedro Pascal nebyl a není vůbec nadšený, že se pozornost od jeho postavy upíná jiným směrem. Některé zdroje dokonce tvrdí i to, že byl Pascal zklamaný, že tolik fanouškovské pozornosti po úspěšné první řadě dostává právě Gina Carano a hlavně Baby Yoda. A když se Pascal dozvěděl, že druhá řada se bude soustředit i na jiné velké postavy ze světa Star Wars, údajně ho to velice rozzuřilo.

Nicméně poslední tři odstavce berte se značnou mírou nadhledu. V dnešní době je poměrně oblíbené vytvářet tzv. fake news, takže nesmíme věřit všemu, co na internetu najdeme. Na druhou stranu se v případě druhé řady Mandaloriana podařilo přijít se zajímavými zvěstmi, které se nyní obrací v pravdu. Jelikož i tyto zvěsti pochází ze stejného zdroje, je dobré je zmínit, abychom se mohli připravit na to, co nás (ne)čeká v dalších týdnech.

Na závěr přidáváme video, ve kterém bylo na německém účtu Disney+ odhaleno, že se můžeme těšit na Rosario Dawson jako Ahsoku:

A v neposlední řadě tu máme i další plakát ke druhé sérii:

(Plakáty si ale pro sebe stále krade Mandalorian. Foto: Disney+)

Jste rádi, že Ahsoku Tano skutečně uvidíme? A co říkáte na zvěsti, že by naše hlavní postava měla být v dalších dílech a řadách zastíněna jinými?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!