Třetí řady se dočkáme až v únoru 2023, potvrzen je návrat dalších dvou postav

Třetí řady se dočkáme až v únoru 2023, potvrzen je návrat dalších dvou postav

27.5.2022 10:30


První řada byla laděná do písčitých barev, druhá se vytasila s modrou a třetí řada jde do zelené. Máme tu nové logo třetí řady seriálu The Mandalorian. Taktéž bylo odhaleno, že si na seriál ještě nějaký ten pátek počkáme. Zakroužkujte si ve svých kalendářích únor 2023.


V Anaheimu aktuálně probíhá Star Wars Celebration a pochopitelně přišla řeč i na třetí řadu Mandaloriana. Zatím jsme se dočkali doposud nejdelšího časového rozestupu mezi druhou a třetí řadou, za což může jednak seriál The Book of Boba Fett a dost možná i vytíženost Pedro Pascala. Již předem bylo avizováno, že třetí sezónu můžeme očekávat nejdříve na konci roku 2022, možná až začátkem roku 2023.

Druhá varianta je ta pravdivá a třetí řady se dočkáme až v únoru 2023. Podle všeho je již ale dotočeno a nyní se vypilovává postprodukce. Hlavními tvůrci zůstává neotřesitelné duo Dave Filoni a Jon Favreau, kteří toho moc specifického nemohli prozradit, nicméně byli šťastní, že po koronavirových letech jsou zpět na tak velké akci jako je Star Wars Celebration.


(Třetí řady Mandaloriana se dočkáme v únoru 2023, návrat hlásí Grogu i Bo-Katan. Foto: Disney+)

Nicméně aspoň víme o návratu dvou starých postav, kterých se ve třetí sezóně stoprocentně dočkáme. Jedním z nich je Grogu, bez kterého si asi většina z vás nedokáže seriál ani představit. Po krátké pauze a rychlém návratu v sousedním seriálu The Book of Boba Fett je ale náš zelený přítel zpět. Návrat hlásí i Bo-Katan Kryze v podání Katee Sackhoff.

Na jednu stranu se nejedná o nějaké kdovíjaké překvapení. Bo-Katan Kryze již z konce druhé řady vyznívala jako klíčová postava pro pokračování. A to se zřejmě nemění ani nyní. Ze zákulisních informací taktéž vyplývá, že bychom se ve třetí řadě měli dočkat herce Tima Meadowse. O dalších novinkách ohledně seriálu The Mandalorian vás budeme brzy informovat.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře