Ve hře je i možnost, že se v seriálu objeví postava z animovaných seriálů či z knih Legends

Ve hře je i možnost, že se v seriálu objeví postava z animovaných seriálů či z knih Legends

15.9.2019 17:32


I když se seriál The Mandalorian bude primárně soustředit na nové postavy a nezmapované období mezi Epizodou VI a VII, ve hře jsou samozřejmě i drobné návraty již známých postav, které třeba můžeme znát z animovaných seriálů či z výborných knih o Star Wars.


The Mandalorian bude mít premiéru na streamovací stanici Disney+ 12. listopadu 2019. Tvůrci už poměrně ve velkém propagují seriál, který je jednou z nejočekávanějších show, které letošní podzimní sezóna přinese. Hlavní slovo si berou především tvůrci Jon Favreau a Dave Filoni, kteří v posledních dnech naznačili poměrně zajímavé věci.

Dave Filoni je známý tím, že pracoval na animovaných seriálech Star Wars: The Clone Wars, Star Wars: Rebels a Star Wars Resistance, kde nám představil celou řadu zajímavých postav. Většina z nich se ovšem zcela pochopitelně objevila pouze ve svých seriálech a nikdy jsme se nedočkali hrané verze. To by se ovšem mohlo změnit právě s premiérou seriálu The Mandalorian.


(Dočkáme se Thrawna? Foto: DisneyXD)

Filoni sice nic nepotvrdil, ale prohlásil, že vidět svou vlastní postavu, kterou jsme doposud znali pouze jako animovanou, v hrané podobě v celé její krase by bylo rozhodně splněným snem. S touto myšlenkou si částečně pohrál i Jon Favreau, hlavní tvůrce seriálu. Ten přiznal, že když psal scénář, vzal v úvahu všechna kanonická díla Star Wars a s kolegy rozebíral všechny možné postavy, které se objevily v již zmíněných animovaných seriálech. To ale není vše, v úvahu vzal i postavy z nekanonických knih.

Ani on nebyl úplně konkrétní, ale přiznal, že přivést do seriálu postavy, které jsou oblíbené z tzv. knih Legends by mohlo být zajímavé nejen pro hardcore diváky. Často se skloňuje jméno velkoadmirála Thrawna, který se objevil v již Rebels. Thrawn je stále naživu a vidět ho řídit padlé Impérium po Imperátorovi by bylo zajisté velkým snem spousty fanoušků.

Jakou známou postavu byste si v seriálu přáli vidět vy?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!