Známé postavy, které se objeví v seriálu The Mandalorian, dostávají jasnější obrysy

Známé postavy, které se objeví v seriálu The Mandalorian, dostávají jasnější obrysy

22.9.2020 8:45


V posledních měsících jsme se dočkali spoustu zvěstí o tom, kdo se ze známých a stále žijících postav ze Star Wars objeví v našem seriálu. V našem odhadu nám pomohla malinko Gina Carano a nyní zase víme o něco víc. Kdo se tedy s největší pravděpodobností skutečně objeví?


Pokud jste v posledních měsících nečetli naše novinky, v rychlosti si to zopakujeme. Ve druhé řadě se má objevit Ahsoka Tano, Bo-Katan, Boba Fett, Rex a téměř všechny hlavní postavy ze seriálu Star Wars: Rebels. Herečka Gina Carano v posledních dnech naznačila, že na těchto zvěstí je skutečně něco pravda, ale některé jsou zcela mylné.

Nyní přišel s obdobnou zprávou i Kessel Run Transmissions. Tento internetový portál lze obecně považovat za spolehlivý, protože již v minulosti dokázal přinést zajímavé zprávy ze světa Star Wars, které se nakonec vyplnily. Tak s čím přišel nyní? Skoro se stoprocentní jistotou máme čekat, že se v seriálu objeví Ahsoka Tano v podání Rosarie Dawson.


Jednalo se vůbec o první drb, který k nám připutoval během (první vlny) koronavirové krize. Dawson má v seriálu plnit pojítko mezi Baby Yodou a Sílou. Její zjevení ovšem není až tak důležité pro náš seriál. Důležité budou ohlasy na její postavu. Její vlastní seriál je spadnutí a údajně si studio Disney zamluvilo Dawson velice lukrativní nabídkou a smlouvou na další projekty.

(Rex byl pořádným dědkem již v Rebels, jak asi bude starý nyní? Foto: Disney)

Obdobně by to mělo vypadat i u Temuera Morrisona, který bude mít navíc dvojúvazek. V našem seriálu by si skutečně měl střihnout Bobu Fetta. Nelze očekávat, že by šlo o novou hlavní postavu, ale nejznámější námezdní lovec by se sem tam mohl objevit i v průběhu dalších sezón. Mimo jiné by si Morrison měl střihnout i Rexe, který by měl asistovat již právě v připravovaném seriálu o Ahsoce.

A kdo další? Podle serveru lze očekávat z Rebels pouze Sabine Wren, která se nakonec až tak nemá objevit. Pouze máme slyšet její hlas skrze komlink. Postava Sabine zatím nebyla obsazena, je tak klidně možné, že si její hlas opět propůjčí dabérka Tiya Sircar. Již dříve tohoto roku se mluvilo o tom, že by si Wren mohla zahrát Sasha Banks, ale to zatím nebylo potvrzeno.

Podle Kessel Run Transmissions postava Sabine ale ještě nedostala svou přidělenou herečku a to se zřejmě do konce roku nezmění. Jelikož je druhá řada dotočená, tvůrci zřejmě čekají na ohlasy fanoušků. Buď se postava objeví až ve třetí řadě, nebo v seriálu někoho jiného, což rozhodně není vyloučeno. A to jsou všechny nové zprávy. Lze tedy usuzovat, že zjevení Ezry Bridgera, Thrawna, Bo-Katan a dalších byl pouze nepovedeným vtipem, kdy na sebe různé internetové portály chtěly upoutat pozornost kvůli větší čtenosti.

Ve hře by ale měla skutečně být pouze Ahsoka, Rex (s Bobou Fettem) a Sabine Wren, od které navíc můžeme čekat jen malé cameo v podobě hlasu. Ve finále se tak nejedná o tak velké terno, jak jsme si původně mohli myslet. Na druhou stranu je to možná dobře, protože seriál zůstane stále věrný svým postavám a nestane se z něj pouze přehlídka všech ostatních postav ze Star Wars světa.

Ahsoka, Rex, Boba a Sabine. Líbilo by se vám toto obsazení v našem seriálu? A je dobře, že se zřejmě všechny zvěsti nevyplní?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!