Cara Dune

Cara Dune

Gina Carano Sezóny 2 2019 - 2020


Cara kdysi bojovala za Alianci, ale posléze, když se organizace více zaměřila na politikaření, odešla do důchodu na Sorgan.

Bývalý výsadkový voják Povstání, který se nejvíce činil po bitvě o Endor, když padlo Impérium. Cara Dune společně se zbytkem Aliance hledala zbylé imperialisty a vládce, kteří nechtěli přijmout, že Impérium padlo. Aliance se posléze stala více politicky organizovanou skupinou, což se Caře až tolik nelíbilo. Rozhodla se ji tedy opustit a odejít do předčasného důchodu.

Cara se vydala na téměř opuštěnou planetu Sorgan. Devět let po bitvě o Endor narazí na Mandaloriana, který se na planetě taktéž ukrývá. Cara ovšem nechce, aby na planetu přivedl nevídané hosty, a tak ho slušně požádá, ať odjede. Mandalorian Caru přesvědčí k ochraně místní vesnice před nájezdníky, kterým se mimo jiné podařilo ukořistit imperiální AT-ST.

Cara Dune, která se zpočátku boje nechce zúčastnit, sama AT-ST vyřadí a zničí. Posléze Mandalorianovi navrhne, ať ve vesnici zůstane s malým Baby Yodou, protože tam mu nic nechybí. Mandalorian to dokonce chvíli zvažuje, ale jakmile na Sorgan dorazí námezdní lovec, který hledá Baby Yodu, uvědomí si, že musí být neustále v pozoru a v pohybu. Na nějaký čas se tedy se Sorganem rozloučí a dává sbohem i Caře.
loading…