Greef Karga

Greef Karga

Carl Weathers Sezóny 2 2019 - 2020


Člověk, který hledá práci jiným námezdním lovcům. Ve svém týmu má i Mandaloriana, velice nadaného lovce.

Greef Karga je spojkou mezi klienty a námezdními lovci. Je to právě on, který hledá námezdním lovcům ty nejlepší a nejvýhodnější práce. Z těch má samozřejmě odměnu, protože mu klienti štědře zaplatí. Karga chce mít ve svém portfoliu jen ty nejlepší námezdní lovce, protože pouze v případě úspěchu dané mise dostane zaplaceno i on. Proto má ve svém týmu Mandaloriana.

Ten ovšem prahne po vyšších cílech a úspěchu, proto mu Greef Karga věnuje opravdu hodně lukrativní zakázku, kterou by jiný lovec jen tak nezvládl. Jeho klientem jsou přisluhovači padlého Impéria, kteří chtějí, aby jim Mandalorian obstaral živou zásilku ukrytou na planetě Alvara-7. Mandalorian se tam vydá a i za pomoci IG-11 a Kuiila se mu podaří zásilku získat. Z té se vyklube mládě rasy našeho známého mistra Yody.

Když se Mandalorian vrací, odevzdá zásilku imperialistům. Greef Karga má velkou radost, protože za tuto vykonanou práci nedostal tučnou odměnu pouze Mandalorian, ale také Karga. O to horší je následné překvapení, když si Mandalorian vše rozmyslí a vydá se mládě zachránit a sebrat ho imperialistům. Následně je na Mandaloriana vypsána velká odměna, takže po něm nepůjdou jen ostatní námezdní lovci, ale také Greef Karga, který si nechce pokazit svou pověst u imperialistů.