IG-11

IG-11

Taika Waititi Sezóny 1 2019 - 2019


Zabijácký námezdní lovec, který byl vyslán, aby zabil malého Baby Yodu. Mandalorian má ale zcela jiné instrukce a rozkazy.

Zabijácký droid jednotky IG. S IG-11 se poprvé setkáváme na planetě Arvala-7, kam byl tento námezdní lovec vyslán, aby ukořistil pro padlé Impérium cennou zásilku. Když se ovšem dá IG-11 do přestřelky s místními, potřebuje nutně pomoc. Naštěstí narazí na Mandaloriana, se kterým dočasně spojí síly, i když oba by měli být vzájemní soupeři.

Společnými silami dokážou zabijáky porazit a následně se vydají odhalit tajemnou zásilku. Z té se vyklube malé dítě (Baby Yoda). Oba námezdní lovci ale mají odlišné rozkazy. Zatímco Mandalorian má přivést zásilku živou, IG-11 ji má zabít. Mandalorian pohotově zareaguje a droida zničí. Následně se svou cennou kořistí opouští planetu a jde si vyzvednout odměnu.

O pár dní později rozbitého droida nalezne Kuiil. Ten ho opraví a zcela ho přeprogramuje, takže námezdní lovec má již jiného pána a nepamatuje si na svou minulost. Když Kuiil opět narazí na Mandaloriana, tak ten IG-11 nevěří. Obecně nemá rád v lásce droidy. Jak už to ovšem vypadá, zdá se, že IG-11 si skutečně nic nepamatuje a je ochotný sloužit svému novému pánovi.