Šéfka HBO říká, že o druhé sezóně seriálu Mare of Easttown se začíná diskutovat

Šéfka HBO říká, že o druhé sezóně seriálu Mare of Easttown se začíná diskutovat

16.6.2024 11:10


Když v roce 2021 skončilo policejní drama Mare of Easttown s Kate Winslet v hlavní roli, mnozí fanoušci limitovaného seriálu doufali, že by se nakonec mohli dočkat další série. Velké naděje měla i stanice poté, co Kate Winslet, Evan Peters a Julianne Nicholson získali za tento pořad ceny Emmy.


Měsíce po skončení seriálu šéf stanice Casey Bloys pro Variety uvedl:

Brad Ingelsby, Kate a producenti spolu mluví, aby zjistili, zda si myslí, že je kam pokračovat. Myslím, že se od nich za pár týdnů dozvíme, jestli si myslí, že je to příběh, který stojí za to vyprávět a jsou z něj nadšení. Těším se, až si to poslechnou a uvidíme, co nám řeknou.

Foto: Max

O tři roky později diskuze stále pokračují. V rozhovoru pro Variety šéfka dramatické sekce HBO Francesca Orsi uvedla, že po předávání cen Emmy v roce 2021 začali diskutovat o druhé sérii. Ale zdálo se jim to příliš brzy. Nyní však, ačkoli se na ničem nepracuje, vedou rané diskuse, zda není čas začít uvažovat o tom, že by něco napsali.

Winslet se zatím k návratu seriálu vyjadřuje jen velmi zdrženlivě. V rozhovoru pro podcast Happy Sad Confused v roce 2022 řekla:

Otázkou je, jestli skončíte, dokud jste na vrcholu. Zvednete hlavu a řeknete: ‚Podívejte se, co jsme dokázali, jsem na to tak pyšná,‘ a prostě odejdete? Nebo do toho půjdeme znovu?

Zdroj: Variety.com

Byli byste pro návrat seriálu?


Jít na Mare of Easttown | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře