Showrunner by byl rád, kdyby Dave Bautista nadaboval Draxe

Showrunner by byl rád, kdyby Dave Bautista nadaboval Draxe

19.8.2021 22:30


Výkonný producent Brad Winderbaum se vyjádřil k tomu, že by byl rád, kdyby Dave Bautista se zúčastnil seriálu a nadaboval Draxe. Proč se tedy tak nestalo?


V nedávném rozhovoru pro Variety producent Brad Winderbaum hovořil o plném využití konceptu What If…? navzdory všem filmovým hvězdám, které jsou žádané právě k postavám MCU. Winderbaum nechtěl žádným způsobem omezit své příběhy na již tak malý rozpočet, ale řekl, že se ozvali všem, aby zjistili, koho mohou získat. Nijak ovšem na herce netlačili. Sám byl poté dotázán na to, jak reagoval na neúčinkování Dave Bautista na svém Twitteru.

Taky jsem to viděl. Vím, že každý byl nějakým způsobem dotázán, buď prostřednictvím svých agentů, nebo napřímo. Nevím, co se tam v zákulisí odehrálo, ale určitě bychom byli rádi, kdyby byl v seriálu. Někde se tedy pravděpodobně odehrálo nějaké nedorozumění.

Foto: Disney+

Ať je to jakkoli, je škoda, že Bautistu nedostali do seriálu, když vezmeme v úvahu, jak je Drax milovanou postavou. Jeho komediální načasování hrálo velkou roli v tom, že franšíza Strážci Galaxie je tak populární.

Líbilo by se vám, kdyby se Dave Bautista zúčastnil druhé řady?


Jít na What If...? | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!