Captain Marvel

Captain Marvel

Alexandra Daniels Sezóny 1 2021 -


Bývalá pilotka amerického letectva, která získala schopnosti díky Teseraktu.

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Kapitán Carol Danvers, také známá jako Captain Marvel, je bývalá pilot amerického letectva, hybrid Kree a člověka a kamarádí se s Nickem Furym. Vzhledem k tomu, že si Loki podmanil celé lidstvo, starý přítel ji povolal pomocí pageru.

1×07 – What If… Thor Was An Only Child?

Kvůli Thorově párty na Zemi byla Marií Hill povolána pomocí pageru. Ta se utkala s Thorem, aby ho donutila opustit Zemi. Ten ale nakonec vyhrál, a tak vymysleli plán, kdy se proti němu postaví s celou svoji silou. Když ho odhodila na Sibiř, chtěla na něj zacíli celou svojí silou, ovšem Frigga se spojila s Thorem. Chtěla zjistit, zda netropí nějakou neplechu. Nakonec Thor přemluvil všechny společně s Captain Marvel, aby mu pomohli Zemi uklidit a přesvědčit Friggu, že se pouze na Zemi přijel učit.

1×08 – What If… Ultron Won?

Vědoma si "Ultronovy ":character:13758 genocidní křížové výpravy po celé galaxii, dorazila do Xandaru, kde se Ultron připravoval na zničení planety. Captain Marvel zaútočila na Ultrona, čímž mu znemožnila používat Kameny nekonečna, a prohlásila, že jeho křížová výprava skončila, než narazila Ultronem do země. Captain Marvel pokračovala v rozbíjení Ultrona skrz Xandarovu kůru a plášť, než se zastavili ve středu jádra planety. Jakmile byla na místě, začala se neúnavně bít s Ultronem, než v konečném útoku uvolnila celý rozsah svých sil a rozdrtila Ultronovu hlavu ve snaze ho zničit. Navzdory postupně praskající a téměř rozbité Ultronově helmě android, se nenechal odradit jejím útokem na něj. Přesto ji však přemohl a uvolnil sílu kamenů. Výsledný útok zabil Captain Marvel a úplně zničil Xandar, spolu s celou xandarskou populací.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Poté, co byl Captain America rozmrazen ze zmrazeného stavu, spojili spolu své síly v boji proti "Lokimu ":character:13407 a jeho asgardské armádě.

Foto: Disney+