Ebony Maw

Ebony Maw

Tom Vaughan-Lawlor Sezóny 1 2021 -


Člen Černého řádu.

Základní informace

1×02 – What If… T'Challa Became A Star-Lord?

Ebony Maw, spolu se zbytkem Černého řádu, byl najat Sběratelem operujícím pod jeho velením na Kdovíkde. Maw byl přítomen po boku Sběratele a jeho pobočnice Cariny, když Nebula zajala Star-Lorda a dala ho do Sběratelovi sbírky za splacení jejího dluhu. Sběratel byl zklamán ze Star-Lorda a nařídil Mawavi, aby T'Challu rozebral na části. Když Sběratel odešel, Maw začal přemýšlet nad tím, jak nejlépe vykoná svoji práci.

Po boku Cariny s ní diskutoval, jak nejlépe postupovat při pitvě. Když se T'Challa vymanil ze svého vězení pomocí svého náhrdelníku, Maw neváhal a pomocí telekineze ho přišpendlil střepy ve vzduchu. Než však mohl svou práci dokončit, Maw byl náhle zasažen Carinou do zad, padl na podlahu a ztratil kontrolu nad T'Challou, což mu umožnilo uprchnout.

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 poté, co byl Maw poslán ze Sanctuary II, aby našel Kámen času po boku Cull Obsidiana cestoval na Zemi do New York City. Když dorazili do opuštěných ulic, uviděl Maw Bruce. Během jeho řeči se však za Mawem otevřel portál a vynořil se Iron Man, Doctor Strange a Wong. Zaútočili a on a Obsidian se bránili. Maw použil proti svým nepřátelům telekinezi, ale byl jimi přemožen. Oba se změnili v zombie. I tak posléze byl poražen Wasp a jejími mravenci.

Foto: Disney+