Iron Man

Iron Man

Mick Wingert Sezóny 2 2021 -


Génius a miliardář, který vytvořil oblek Iron Mana.

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Po oslavě narozenin začal Tony Stark trpět kocovinou, takže si zašel pro donuty. Nick Fury s ním mluvil společně s Black Widow. Black Widow má poté rozkaz od Furyho, aby mu vpíchla do těla oxidem lithným. Ovšem uvnitř jehly Yellowjacket vstoupil do těla Tonyho. Stark v té chvíli prožívá křeče a pak prudce padá k zemi mrtvý.

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 se virus známý jako kvantový virus rozšířil po celých Spojených státech amerických a způsobil, že se z nakažených stali zombie. Tato mimořádná zdravotní situace způsobila, že Stark po konfliktu s Avengers své rozdíly odložil a znovu se spojil se Stevem, Natashou a Clintem. Ke všem čtyřem se přidal Black Panther a cestovali do San Francisca, aby porazili zombie. Ovšem se nakazili a byli přeměněni v zombie. Krátce na to se Tony vrátil do New Yorku a tam nakazil Doctora Strange a Wonga. O dva týdny později se Tony, Strange a Wong vynořili z portálu a bojoval se dvěma členy Černého řádu, Ebony Mawem a Cull Obsidianem. i ty nakonec přeměnili v zombie a následně obrátili svoji pozornost na Bruce a snažili se ho pohltit. Přesto však všichni byli poraženi Wasp a jejími létajícími mravenci.

1×06 – What If… Killmonger Rescued Tony Stark?

Miliardářský průmyslník a generální ředitel společnosti Stark Industries, který byl v Afghánistánu napaden deseti prsteny a zachráněn Erikem Killmongerem. Tony se s Killmongerem spřátelil z vděčnosti a spolupracoval s ním, i když ho Killmonger později zradil a zavraždil.

1×08 – What If… Ultron Won?

Člen Avengers, zodpovědný za vytvoření Ultrona. Když Ultron získal nové tělo, Iron Man a Avengers se ho pokusili porazit, jen aby selhali a zemřeli jeho rukama.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Iron Man se připojil ke "Gamoře ":character:13768 na Nidavelliru, když Eitri roztavil Rukavici nekonečna. Gamora uviděla Pozorovatele, který přišel naverbovat Gamoru jako Strážce Multivesmíru. Stark a Gamora čelili Pozorovateli, ale Pozorovatel prohlásil, že si přišel jen vzít Gamoru a nechal Starka s Eitrim. Později se Stark sešel s Gamorou, když se vrátila z bitvy.

Foto: Disney+