Loki

Loki

Tom Hiddleston Sezóny 1 2021 -


Adoptivní bratr Thora

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Loki Laufeyson je adoptivní bratr Thora, který přišel na Zemi, aby našel vraha svého bratra. Po úspěšném zajetí Hanka Pyma se Loki díky krátkému spojenectví s Nickem Furym rozhodl zůstat na Zemi a stal se nejvyšší autoritou planety.

1×07 – What If… Thor Was An Only Child?

Loki je Mrazivý obr. Díky tomuto dědictví má Loki přirozené schopnosti jakéhokoli Mrazivého obra, jako je nadlidská síla, trvanlivost, rychlost, hbitost a uzdravování, schopnost manipulovat s ledem a chladem a žít tisíce let. Díky tomu, že žil celý svůj život po boku Laufeyho, tak se stal opravdu Mrazivým obrem. Přesto však bral Thora jako bratra. Přestože se připojil na párty na Zemi pořádanou Thorem, ři příchodu Friggy nechtěl pomoct s úklidem a nechat bratra ve štychu.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Loki vedl svou armádu proti S.H.I.E.L.D.u a týmu Avengers složeného výhradně z Captain America a Captain Marvel. Když připnul Nicka Furyho na podlahu helikariéru, Black Widow ho kopla do obličeje. Sám byl šokován, protože mu bylo řečeno, že Black Widow je mrtvá. Když se Black Widow zmocnila žezla, použila žezlo k podmanění Lokiho.

Foto: Disney+