Vision

Vision

Paul Bettany Sezóny 1 2021 -


Synthezoid vyrobený z vibrania, vytvořený Ultronem s pomocí Helen Cho a byl mu dán život díky mocnému artefaktu Kamenu mysli.

Základní informace

1×05 – What If… Zombies?

V alternativním roce 2018 byl Vision svědkem vypuknutí kvantového viru, který vytvořil zombie apokalypsu. Díky tomu, že byl androidem, přežil. Jeho přítelkyně Scarlet Witch však byla nakažena. Vzal ji tedy do tábora Lehigh v New Jersey a uložil ji tam na základně. Odešel do San Francisca a zajal Ant-Mana a Black Panthera a odvezl je do tábora Lehigh. Experimentoval na Langovi pomocí Kamene mysli a oživil jen jeho hlavu. Poté se pokusil Wandu vyléčit, ale ona se díky své chaotické magii vzpírala. Aby udržel Wandu naživu, vlákával Vision přeživší do svého tábora, aby nakrmil svoji přítelkyni.

Později, když dorazili Bucky Barnes, Okoye, Kurt Goreshter, Spider-Man a Bruce Banner, jim Vision vysvětlil, jak použil Kámen mysli k provádění experimentů. Jedním z těch experimentů byl Ant-Man, kterého jim ukázal. Poté, co Bucky našel T’Challu a přivedl ho k ostatním, Vision přiznal, že lákal lidi na jejich základnu, aby udržel Wandu naživu. Bucky požádal Visiona, aby je nechal uniknout a Vision nakonec povolil, přičemž pomocí kamene potopil budovu a dočasně před nimi zablokoval Wandu. Vision si však uvědomil, že bez Wandy nemůže žít, a tak si vyrval Kámen mysli, čímž se deaktivoval.

1×06 – What If… Killmonger Rescued Tony Stark?

J.A.R.V.I.S. je pomocníkem Tonymu při jeho úkonech.

Foto: Disney+