Dianne Wiest se do třetí série nevrátí

Dianne Wiest se do třetí série nevrátí

29.9.2023 19:34


Dvojnásobná držitelka Oscara Dianne Wiest, která hraje matku bratrů McLuskyových Miriam, se podle serveru Deadline do třetí řady seriálu nevrátí. Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z konce druhé řady.


V závěrečné epizodě 2. série došlo k přestřelce, při níž je Mariamin dům zničen a omylem ji postřelí nejmladší Kyle McLusky, kterého hraje Taylor Handley. Od té doby se již několik měsíců šuškalo o odchodu herecké veteránky ze seriálu, protože scénář byl již napsán a byl pozastaven kvůli nyní již vyřešené stávce WGA.

Podobně jako Yellowstone je i seriál Mayor of Kingstown od Paramountu+ rodinným dramatem – mimo jiné v něm hrají Kyle Chandler jako Mitch McLusky, Hugh Dillon jako Ian Ferguson a Jeremy Renner jako Mike McLusky – a točí se kolem rodiny McLuskyů, která prakticky ovládá celé město. Rodina podniká ve vězeňství a řídí většinu dění v Kingstownu. Matka McLuskyová, kterou hraje Dianne Wiest, o níž se proslýchá, že nyní ze seriálu odejde, vždy věděla, co její chlapci dělají, a zejména vůči Mikeovi chovala hlubokou nevraživost.

Foto: Paramount+

Renner, známý svou rolí Hawkeye v MCU, který jako Mike vede celý seriál, měl v lednu těžkou nehodu se sněžným pluhem, při níž utrpěl zlomeninu třiceti kostí. Dobrou zprávou je, že Renner si svou roli Mikea McLuskyho zopakuje v nadcházející 3. sérii. Než se však začne natáčet, může to chvíli trvat. Ačkoli přesné detaily zatím nejsou známy, 3. série seriálu se bude pravděpodobně zabývat následky války, která v Kingstownu vypukla. Zaměří se také na snahu Mikea McLuskyho zvládnout zmatek a zároveň podpořit Kyla, který se potýká se svou zdrcující vinou a smutkem.

Seriál, který je oceňován pro svá témata systémového rasismu, korupce a nerovnosti, přináší drsný pohled na snahu rodiny McLuskyových nastolit pořádek a spravedlnost ve městě, které nemá ani jedno, ani druhé. Oznámení data premiéry třetí série nyní do značné míry závisí na Rennerově uzdravení, nemluvě o probíhajících stávkách SAG. Kromě Rennera, Dillona a Handleyho se v hereckém ansámblu nadcházející 3. série bez Dianne Wiest nyní objevují mimo jiné Derek Webster, Tobi Bamtefa, Emma Laird, Nishi Munshi, Aidan Gillen a Hamish Allan-Headley.

Foto: Paramount+


Jít na Mayor of Kingstown | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře