Jeremy Renner se vrací v upoutávce na třetí sezónu seriálu Mayor of Kingstown

Jeremy Renner se vrací v upoutávce na třetí sezónu seriálu Mayor of Kingstown

28.4.2024 15:18


Třetí série seriálu Taylora Sheridana z produkce Paramount+ je Rennerovým hereckým návratem po jeho téměř smrtelné nehodě se sněžným pluhem.


Renner se vrátil na scénu rok poté, co ho v jeho domě v Renu v Nevadě přejela 14 300 kilogramů vážící rolba. Měl zlomených 38 kostí.

Nyní trailer, který ukazuje hvězdu opět v akci. Kingstownem a jeho obyvateli otřese série změn, ve městě se usadí nová tvář ruské mafie a uvnitř i vně zdí věznice zuří drogová válka. Na Mikea McLuskyho (Renner) je vyvíjen tlak, aby válku ukončil, ale věci se zkomplikují, když známá tvář z jeho vězeňské minulosti ohrozí starostovy pokusy o udržení míru mezi všemi frakcemi.

Foto: Paramount+

Obsazení doplňují Hugh Dillon, Taylor Handley, Emma Laird, Tobi Bamtefa, Derek Webster, Nishi Munshi, Hamish Allan-Headley a Michael Beach. Na seriálu se podílí tvůrce Yellowstone Sheridan a produkují ho MTV Entertainment Studios, 101 Studios a Bosque Ranch Productions exkluzivně pro Paramount+.

Třetí série má premiéru 2. června v USA a Kanadě a 3. června se objeví na všech ostatních mezinárodních trzích Paramount+.

Thumbnail Play icon

Jít na Mayor of Kingstown | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře