Seznamte se: Tohle je Miranda!

Seznamte se: Tohle je Miranda!

21.7.2015 13:24


Máte rádi komediální sitcomy? Těšíte se na nového Lucifera a chtěli byste vidět předchozí práci jeho představitele Toma Ellise? Milujete herečku Mirandu Hart z komedie Spy? Máte rádi ženy ve stylu Bridget Jones? Je-li alespoň jedna odpověď ano, tak si tento seriál rozhodně nemůžete nechat ujít!

Seriál Miranda vznikl v roce 2009 pod taktovkou BBC. Představitelka hlavní role, Miranda Hart, si v seriálu nejenom zahrála, ale i ho celý napsala. Po dobu tří řad máme možnost sledovat životní trampoty neobvyklé Mirandy, která je často zaměňována za muže, nemá typickou práci a ani přítele, je ji přes 30 a rozhodně se dá říct, že je v každé situaci svá. I když to není zrovna vhodné.

Momentálně máte možnost sledovat seriál na kanálu ČT art každou středu večer od 21:45, samozřejmě v původním znění s českými titulky. První díl měl premiéru 1.7. a každý večer pouští epizody dvě. Ve videotéce České televize se můžete podívat na pátou epizodu (o souvislosti se nemusíte bát, popravdě tato epizoda patří k mým oblíbeným, obzvláště část s Charliem „Lodí snů“, až uvidíte, pochopíte), která bude přístupná do 24.7.

(Hlavní obsazení seriálu. Zleva Gary, Tilly, Miranda, Clive, Penny a Stevie. Foto: BBC)

Ve videu můžete posoudit sami, zda dáte Mirandě šanci, jedná se o krátkou upoutávku na vánoční díly třetí řady. Pokud ano, tak máte výhodu v tom, že celý seriál byl již odvysílaný a nebudete muset čekat na nové díly. Ale pevně věříme, že se třeba časem nějaký díl či film o Mirandě objeví.

Upoutávka na vánoční díly

Thumbnail Play icon

Sitcom je jedinečný svou komunikací s publikem/ka­merou/diváky během epizod díky Mirandě (během natáčení bylo opravdu přítomno publiku, čili smích v seriálu je originální, dodatečně nepřidaný jako u některých jiných). Ta nás každou novou epizodu přivítá, ve zkratce nás seznámí se svými událostmi a zavede nás do děje epizody.

Takže se pohodlně usaďte, uvařte si třeba černý čaj s mlékem a přeji Vám příjemnou zábavu.

Foto: BBC a Miranda Hart


Jít na Miranda | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!