Jill Kendall

Jill Kendall

Jaime Pressly Sezóny 7 2014 - 2021


Jill byla Christyininou svěřenkyní a bývalou závislačkou.

Jill byla sponzorována Christy a přátelí se s dívkami ve sponzorské skupině. Občas je zamlklá, ale je velmi chytrá a milá, když ví, že ji její přátelé potřebují. Jill přišla do druhé série jako bohatá princezna, která měla problémy se závislostí, což mělo za následek pití za volantem, pokud o sebevraždu a toho, že ji její manžel opustil. Prostřednictvím Marjorie, Christy a holek si našla způsob, jak porazit její závislost.

Ve čtvrté sérii otěhotněla, ale o dítě přišla. Holky se jí pokoušeli podpořit, aby se postavila na vlastní nohy, když se rozhodla, že si bude chtít adoptovat dítě a prošla procesem k tomu, aby ho získala. Po nějaké době zjistila, že osoba, kterou si bude moct adoptovat, není malé dítě, ale mladá holka jménem Emily. Jill jí dala střechu nad hlavou a byla velmi nadšená, že jí má u sebe, ale zároveň se i bála, že se nedokážou nijak bavit a spřátelit se.

Jillin strach ještě zesílil, když adoptivní matka Emily, Natasha, se po návratu z vězení snažila dostat Emily zpět do své péče. I tak jim ale Jill nebránila se normálně vídat mezi sebou. Emily, Natasha a Jill se spřátelili, nicméně mezi Natashou a Jill bylo neustálé napětí. Na začátku páté série jsme mohli vidět Jill tlustou a to kvůli tomu, že se bála, že ztratí Emily a že o ni musela bojovat s natashou.

Jaime Pressly jako Jill Kendall. Foto: ABC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!