Co prozradil tvůrce Grant Curtis k Moon Knightovu pokračování?

Co prozradil tvůrce Grant Curtis k Moon Knightovu pokračování?

17.5.2022 15:00


Moon Knightova budoucnost je skutečně otevřená, a tak jsme rádi za každé vyjádření ze strany tvůrců k této věci. Nyní k tomu řekl pár slov tvůrce Grant Curtis.


O tom, zda by se seriál mohl dočkat druhé série, jsme psali už v dřívějším článku. Když ho ale shrneme, je otevřené prakticky vše. Moon Knight se může dočkat druhé řady, vlastního filmu, objevit se ve filmu někoho dalšího nebo ukončit své působení v MCU. Vše je možné, ale my pochopitelně doufáme v to, že ho ještě uvidíme.

Situace je aktuálně taková, že herec Oscar Isaac nepodepsal žádný kontrakt, ve kterém by se zavazoval jakémukoliv pokračování. On sám by si Moon Knighta rád zopakoval, ale nyní vše závisí na tvůrcích MCU, předně tedy na Kevinu Feigeovi, který má na starost celé MCU.


(Kdepak se objevíš příště, Moon Knighte? Foto: Disney+)

Ostatně právě to nedávno potvrdil i Grant Curtis, jeden z hlavních tvůrců seriálu Moon Knight: „Zajděte si za Kevinem a zeptejte se ho na to, protože já o pokračování opravdu nic nevím. Každopádně jsem spokojený s tím, kde jsme zanechali Marca, Stevena a Jakea, protože je Oscar zahrál opravdu dobře. Diváci by ho v těchto rolích ještě rádi viděli. A právě díky tomu, kde jsme ho zanechali, by mohl krásně zapadnout do MCU, ať už ho Kevin bude chtít dát kamkoli. Až se to stane, rád si koupím lístek a zajdu se na to podívat do kina. Vše je na něm.“

Moon Knight přeci nemohl vzniknout jen proto, abychom ho viděli jen v jedné řadě o šesti epizodách. Tvůrci s ním určitě mají velké plány, nyní tedy jen budeme čekat na to, kde se opět objeví.

Zdroj článku: EW


Jít na Moon Knight | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!